אייזוטופ במחירים הזולים בארץ, מוצר החודש ב-BPMSHOP

מכללת BPM נרגשת להכריז על מוצר החודש לאוקטובר 2018 – כלל קטלוג הפלאגינים והבאנדלים של iZotope!

 

למי מכם שלא הספיק להכיר, אייזוטופ היא אחת מענקית הפלאגינים הבלתי מעורערות של עולם הסאונד, ההפקה והפוסט-פרודקשן. עם פלאגינים העושים שימוש בטכנולוגיות קצה-עליון, אייזוטופ ממשיכים כל פעם מחדש להפתיע ולעשות את הבלתי-ייאמן עם כל מוצר חדש שמוציאה.

 

באוקטובר 2018 הסטודנטים והבוגרים שלנו יוכלו להשתמש בקוד הקופון izotope15 ולרכוש את הפלאגינים והבאנדלים של אייזוטופ בהנחה של 15%. להזכירכם, הנחה זו מתווספת על ההנחה הרגילה לסטודנטים ובוגרי BPM של 50% על כלל הקטלוג!

מה הפלאגינים המובילים של iZotope?

אייזוטופ מציעים פלאגינים לכל סוגי היוצרים, המפיקים והאנשי האודיו / פוסט-פרודקשן.

 

פלאגינים יצירתיים של iZotope

שדרגו את היצירה שלכם עם כלים יצירתיים ואינטואיטיביים לא פחות כמו:

VocalSynth 2

ממשק הווקודרים, טוקבוקסים ושאר כלים יצירתיים לעריכת ווקאלס של אייזוטופ – הווקאלסינת’ הוא מפלצת המציעה 5 מודולים, 7 אפקטים ו-3 מצבי פעולה לעריכה יצירתית של קטעי שירה. מהווקודרים של Daft Punk, דרך הטוקבוקס של Stevie Wonder ועד ההרמונייזר של Bon Iver – הכלי הזה יכול לעשות הכל.

 

Iris 2

כמו הסלוגן שלו, האייריס 2 הופך את העולם כולו לכלי הנגינה שלכם. מדובר בסינת’יסייזר גראנולארי (כלומר מבוסס סאמפלים) אשר עובד בתצורה רב-שכבתית של 4 אוסילטורים העובדים במקביל, יחד עם יחידת פילטרים, LFO-ים, אפקטים והמון טוב שיביא אתכם למחוזות סאונד שמעולם לא הכרתם!

Iris 2 ו-VocalSynth 2 זמינים יחד עם מוצרים נוספים כחלק מבאנדל ה-Creative Suite!

 

אייזוטופ, פלאגינים למיקס ומאסטרינג

תחום המיקס והמאסטרינג כבר תקופה ארוכה נחשב לאחת ההתמחויות המובילות של אייזוטופ.

 

Ozone 8 & Neutron 2

iZotope Neutron 2 & Ozone 8 - מכללת BPM

אוזון 8 וניוטרון 2, ממשקי המיקס והמאסטרינג של אייזוטופ, מציעים לכם את כל מה שאי פעם תצטרכו ומעבר בכדי לבצע את תהליך המיקס והמאסטרינג בצורה איכותית מתחילתו ועד סופו.

עם כלים אוטומטיים, כלים מתקדמים לשליטה בדינמיקה ואיזון טונאלי, ממשקי משתמש נוחים במיוחד והתאמה לסטנדרטי התעשייה הדינמיים במיוחד – המיקס והמאסטר של כל יצירה יכול להשתפר דרך שימוש בכלים המדהימים הללו.

 

Neutron 2 ו-Ozone 8 זמינים בגרסתם המתקדמת (Advanced) כחלק מבאנדל ה-O8N2 וגם כחלק מה-Music Production Suite!

מוזמנים לצפות בסקירה של בנקו מנדיל, מרצה במכללת BPM למיקס ומאסטרינג, לכלל מוצרי ה-Music Production Suite:

 

אייזוטופ ל-Post Production

אייזוטופ ידועים גם כחלוצים בתחום האודיו למדיה וויזואלית, עריכת דיאלוג וכל הקשור לפוסט-פרודקשן.

 

RX 7

ממשק ה-RX המהפכני מציע שורה של כלי אודיו מדוקדקים במיוחד, אשר מציעים פתרונות לרוב ככל בעיות ההקלטה והאיכות שתיתקלו בהם. מדובר בארגז כלים אשר משתמש בטכנולוגיות קצה-עליון בכדי לתקן, לשנות ולנתח כל אודיו שתזרקו בדרכו, עם התמחויות מוזיקליות ופרקטיות כאחד.

ה-RX7 שיצא לאחרונה גרף המון תשומת לב מקהילת האודיו העולמית, כאשר הוסיף לרזומה שלו את Music Rebalance, היודע להפריד באופן אנליטי יצירות קיימות לאלמנטים ובכך מאפשר ביצוע משימות שבעבר היו בלתי אפשריות, דוגמת הוצאת ערוץ השירה מתוך יצירה קיימת.

ממשק ה-RX7 זמין יחד עם כלים נוספים כחלק מבאנדל ה-Post Production Suite!