ללמוד במכללת BPM

 

על מכללת BPM:


מדי שנה, אנו ב-BPM מכשירים למעלה מ-2,000 סטודנטים בקורסים והמסלולים השונים שלנו. קמפוס המכללה המרכזי ממוקם בתל אביב (עם סניף נוסף הממוקם בחיפה), ליבה של תעשיית המוסיקה בארץ, והינה המוסד הראשון המוסמך בישראל ללימודי תוכנות ליצירת מוסיקה ממוחשבת של החברות הבינלאומיות המובילות: Steinberg, Ableton ו-Image-Line. הצוות שלנו מורכב מאנשי התעשייה המובילים בתחומם, והם מלווים את הסטודנטים והבוגרים לאורך כל הדרך, גם לאחר סיום הלימודים.

 

יחס אישי ואווירה במכללה:

כל מי שמצטרף אלינו למכללה הופך במהרה לחלק מהאווירה המשפחתית ומבין את חשיבות מימוש היחס האישי: הצוות שלנו מקדיש את מירב תשומת הלב לסטודנטים ולצרכיהם והדבר בא לידי ביטוי בדרכים רבות: שיחות אישיות, חונכים שעוזרים בזמן התרגול המעשי, קביעה של שעות תרגול ושיעורים פרטיים במחירים מסובסדים ועוד. אנו מקפידים לערוך אירועים פנימיים במכללה ולשמור על אווירה מוסיקלית ומהנה, לה תורמים הסטודנטים ואנשי הצוות שלנו בכל ימות השנה.

 

תעודה והסמכה בינלאומית:

מכללת BPM זוכה להצלחה הודות לרמתם הגבוהה של בוגריה אשר משתלבים בשוק העבודה המקצועי. כאשר סטודנט/ית מסיים/ת את לימודיו/ה ועובר/ת בהצלחה את מבחני הסיום, הוא/היא זכאי/ת לתעודה המוכרת על ידי גופים מובילים בתעשייה. בחלק מן הקורסים זכאים הסטודנטים גם לתעודה בעלת היכר בינלאומי.

 

ניסיון מעשי - למה ללמוד במכללת BPM?

צוות מרצים מקצועי ופעיל בתעשייה:

הצוות שלנו עובר הכשרות בתחום ההוראה ומעביר את חומרי הלימוד העדכניים ביותר בצורות מגוונת, מעניינות ומעשיות. חשוב לנו לספק לסטודנטים שלנו את מלוא הכלים הדרושים להצלחה, בצורה מקצועית וחברית. בין המרצים שמסתובבים במסדרונות שלנו תוכלו לפגוש את יוסי פיין, עדי אולמנסקי, רותם בר-אור ועוד רבים וטובים – וכולם מוסיקאים ואנשי תעשייה מנוסים ופעילים שאוהבים לחלוק עם הסטודנטים את הידע העצום שלהם.

 

קידום אישי ושילוב בתעשייה המוסיקה:

לנו ב-BPM חשוב לדאוג ולקדם בכל הזדמנות אפשרית את חיבורם של הסטודנטים שלנו לתעשיית המוסיקה, כבר בשלב הראשוני ביותר בלימודים שלהם. המכללה יוזמת ולוקחת חלק בפרויקטים הגדולים ביותר בתעשייה ומשתפת פעולה עם גופים שונים ומוכרים כגון MTV, רדיו הקצה, Balcony TV, קסטרו, עיריית ת”א, פסטיבל אינדינגב ורבים נוספים, אשר מעניקים לסטודנטים את האפשרות להשתלב בעשייה ולגבש לעצמם תיק עבודות וקשרים עם מוסיקאים פעילים. מעבר לכך, מחלקת השיווק שלנו מסייעת בהשמת עבודה, קידום אמנים, יחסי ציבור, בוקינג להופעות ותקלוטים, חיבור לחברות תקליטים ומתן ידע מקצועי נרחב בכל הנוגע להשתלבות מעשית בתעשיית המוסיקה.

 

מתקני לימוד חדישים ומתקדמים:

אצלנו ב-BPM תוכלו למצוא מתקן לימודים מהמתקדמים בעולם הכולל שלושה אולפני הקלטות, חדר מיקס, חדר חזרות, שתי כיתות מחשבים מאובזרות, כיתת מוזיקה, מעבדת מחשבים ועמדות DJ ונגינה המפוזרות ברחבי המכללה. הציוד עליו עובדים הסטודנטים שלנו הוא המתקדם ביותר וזהה לסטנדרט העולמי בתעשייה הגלובלית. המתקנים שלנו מאובזרים בכלי נגינה, מגברים, אפקטים, מיקרופונים ועוד. ולא נשכח כמובן את ה-Chill Out Roof שמשמש גם כמתחם להופעות ואירועים שאנחנו מארגנים, בהם הסטודנטים לוקחים חלק פעיל.

 

ציוד מתקדם - למה ללמוד במכללת BPM?

הגישה הפדגוגית שלנו:

חשוב לנו מאוד שהסטודנטים שלנו יתרגלו, יתנסו ויצברו את מירב הניסיון בכל אחד מהמסלולים והקורסים שאנו מציעים. לכן, הגישה שלנו במכללה היא לאפשר שעות תרגול חופשיות וכמה שיותר כאלו. כל סטודנט במכללה רשאי לתרגל בכל יום מעבר לשעות הלימוד באולפנים וחדרי התרגול של המכללה אשר פתוחים עד שעות הלילה המאוחרות (02:00), עם נוכחות אנשי תפעול לסיוע ועזרה בכל בעיה.

 

מסלולים וחומרי לימוד בלעדיים:

אנו ב-BPM מציעים מגוון רחב של מסלולי לימוד וקורסים כך שתוכלו למצוא את מסלול הלימודים המתאים ביותר עבור השאיפות והצרכים שלכם. BPM היא מכללת המוסיקה היחידה בארץ ששומרת על תקן לימודים בינלאומי ולפיכך אנו מקפידים לעדכן את חומרי הלימוד שלנו בהתאם לצרכים המשתנים של תעשיית המוסיקה.מעבר לחומרי הלימוד, אנו מקפידים לבצע העשרה מקצועית בעזרת סדנאות אמן, ימי עיון, רענונים מקצועיים לבוגרים ועוד.

 

למה ללמוד במכללת BPM?

 

הטבות לסטודנטים ובוגרים:

כחלק מהיותכם סטודנטים במכללה, תקבלו כרטיס סטודנט המקנה לסטודנטים והבוגרים שלנו (עד 3 חודשים מסיום לימודיהם) את מיטב ההטבות והנחות לבתי עסק ואירועים שונים בעולם המוסיקה, לדוגמה: הנחות משמעותיות אצל יבואני הציוד המובילים בישראל (חלילית, קילומבו, פאנקי DJ), הנחה ברכישת תוכנות מוסיקה של החברות המובילות בעולם ועוד.

 

קהילת BPM:

משפחת BPM מקפידה לשמור על קשר עם בוגרי המכללה: הצוות שלנו ממשיך לדאוג לקידום הבוגרים בעזרת שיווק ויחסי ציבור, השמת עבודה, שילוב בפרויקטים ושיתופי פעולה, הזמנה לסדנאות אמן וימי עיון, העשרות מקצועיות ואירועים שונים. דלתות המכללה תמיד פתוחות בפני הבוגרים שלנו עבור עזרה ותמיכה מקצועית ואישית, ולשמחנו הבוגרים שלנו בהחלט מנצלים זאת, שומרים איתנו על קשר וממשיכים להיות חלק ממשפחת BPM גם לאחר השתלבותם בתעשיית המוסיקה.