לימודים לזמרים יוצרים

מסלול מקיף לזמרים יוצרים

העתיד שלכם כזמרים, כותבים ומלחינים מחכה לכם ממש כאן. מסלול ממוקד ומעשי של שנה בו תלמדו את כל הנושאים הדרושים על מנת לפתח קריירה כזמרים יוצרים בתעשיית המוסיקה: החל מפיתוח קול, מתיאוריה מוסיקלית, הרמוניה, הלחנת שירים, כתיבת שירים ועיבוד, הפקת דמו באולפן הביתי, פיתוח יצירתיות, פרפורמנס, שיעורי פיתוח קול אישיים וכמובן כל מה שתצטרכו לדעת על תחום הניהול והשיווק בתעשיית המוסיקה.

לפרטים והרשמה

קורס כתיבת טקסטים

בואו ללמוד כיצד לכתוב שירים וטקסטים מדויקים ומשוכללים בקורס כתיבת טקסטים במכללת BPM תקבלו את הכלים לכתיבה איכותית יותר בתור אמנים. במהלך סדנת כתיבת טקסטים נלמד כיצד לנסח רגשות, לספר סיפורים בטווח השורה, איך לכתוב באופן טקסט עם פוטנציאל להיות ויראלי, איך לכתוב שירים משודרגים ומעניינים שיוצרים הזדהות במטרה לצבור ולפרסם חומרים מקוריים שעומדים בסטנדרט גבוהה.

לפרטים והרשמה

קורס כתיבת שירים אונליין

בואו ללמוד כיצד לכתוב שירים וטקסטים מדויקים ומשוכללים בקורס כתיבת שירים במכללת BPM תקבלו את הכלים לכתיבה איכותית יותר בתור אמנים. במהלך סדנת לימודי כתיבת שירים נלמד כיצד לנסח רגשות, לספר סיפורים בטווח השורה, איך לכתוב באופן טקסט עם פוטנציאל להיות ויראלי, איך לכתוב שירים משודרגים ומעניינים שיוצרים הזדהות במטרה לצבור ולפרסם חומרים מקוריים שעומדים בסטנדרט גבוהה.

לפרטים והרשמה

מסלולי לימודים לזמרים-יוצרים במכללת BPM. בואו ללמוד את עולמות ההלחנה, כתיבת שירים וטקסטים, פרפורמנס, הופעה מול קהל, בניית סקיצות בקיובייס ופיתוח קול. במכללת BPM תקבלו את כל הכלים כדי להצליח בתעשייה בתור זמרים יוצרים עצמיים.