לימודי מוזיקה - מסלולים מקיפים

לימודי סאונד והפקה – המסלול המקיף BSP360

קורס הסאונד המוביל והמקיף ביותר בישראל העומד בסטנדרטים הבין-לאומיים. במסלול תרכשו את כל הכלים להצלחה בתחום המוסיקה, כמו: טכנאות אולפן, תיאוריה מוסיקלית, סינתזה, מיקס ומאסטרינג, יצירה והפקה, מוזיקה לסרטים ועוד. המסלול מתאים ליוצרים מגוונים בסגנונות רוק, פופ, היפ-הופ, בלוז, Fאנק, מטאל ומוסיקה אלקטרונית.

לפרטים והרשמה

מסלול מקיף לזמרים יוצרים

העתיד שלכם כזמרים, כותבים ומלחינים מחכה לכם ממש כאן. מסלול ממוקד ומעשי של שנה בו תלמדו את כל הנושאים הדרושים על מנת לפתח קריירה כזמרים יוצרים בתעשיית המוסיקה: החל מפיתוח קול, מתיאוריה מוסיקלית, הרמוניה, הלחנת שירים, כתיבת שירים ועיבוד, הפקת דמו באולפן הביתי, פיתוח יצירתיות, פרפורמנס, שיעורי פיתוח קול אישיים וכמובן כל מה שתצטרכו לדעת על תחום הניהול והשיווק בתעשיית המוסיקה.

לפרטים והרשמה

המסלול המקיף לסאונד והפקה באולפן הביתי

תודו שחלמתם לפחות פעם אחת בחייכם על אולפן ביתי נגיש ונעים. BPM לוקחת את נושא האולפן הביתי צעד אחד קדימה לפני כולם, באמצעות קורס בן 8 חודשים שכולו סאונד והפקה במיוחד בשבילכם – מפיקי הבית.

לפרטים והרשמה

לימודי מוזיקה מקיפים במכללת BPM:

המסלול המקיף ללימודי סאונד והפקה מוסיקלית – מסלול BSP 360, המסלול ליצירה והפקה של מוזיקה אלקטרונית – מסלול EMP, המסלול המקיף לסאונד והפקה באולפן הביתי, המסלול זמר יוצר – לימודי כיתבת שירים, שירה, הלחנה, עיבוד ופיתוח קול ומסלול ללימודי סאונד ומוזיקה לסרטים ומשחקים.