זברה מוסיקה בשיתוף מכללת BPM מעבירים סדנת מוסיקה לנוער מעמותת “דרך הגלים”:

כחלק משיתוף הפעולה הרחב של מכללת BPM עם זברה מוסיקה , ערכנו בחודש האחרון, שני אירועים במכללה, בהם ארחנו שתי קבוצות שונות של נערים מעמותת “דרך הגלים” לסדנת מוסיקה.

מרכז “דרך הגלים” הוקם במטרה לסייע לנערים בעלי הישגים לימודיים נמוכים וקשיים חברתיים וכלכליים, ולהעניק להם הזדמנות לשינוי מהותי בחייהם. העמותה פועלת במסגרת של בית חם המעניק אהבה, תמיכה וליווי יחד עם סדר יום מובנה וברור המותאם לכל ילד באופן אישי. מושם דגש על השתתפות פעילה ורציפה בכל הפעילויות ושמירה על כללי התנהגות נאותים. במרכזים נמצאים נערים בלבד, מכיתות ח’-י”ב מבתי הספר השונים בעיר.

אלעד רון, נדב אגמי יוסי חלילי ואביאל ברנט, הדי’גיים של זברה מוסיקה- אחת מהחברות הידועות בתחום האירועים בארץ, הגיעו אלינו ל-BPM, כדי ללמד את הנערים סדנת תקלוט בסיסית, העבירו להם חומר עיוני, נתנו להם להתנסות והדגימו את העבודה הייחודית שלהם על המכשירים השונים.

הנערים כל כך נהנו, שהם אפילו יצרו טראק באירוע:

כחלק מהפעילות הכוללת שלנו במכללת BPM, אנו שמים דגש רב על התרומה לקהילה. אנו מאמינים כי לכל אוהב מוסיקה שחולם להיות מקצוען אמיתי צריכה להינתן הזדמנות שווה להגשים את חלומו. המשפט “למידה מתוך חוויה” הוא לא רק מוטו אלא חלק מהאני מאמין שלנו ולכן אנו ממשיכים לפעול ולשתף פעולה במסגרת אירועים שונים למטרה זו.

BPM תורמת לקהילה

צילום: נועה מגר

לאלבום התמונה המלא מהאירוע לחץ- סדנת תקלוט ב-BPM לעמותת “דרך הגלים“.