קורסי האונליין לייב של מכללת BPM

קורס קיובייס

קורס אבלטון לייב

קורס DJ

קורס לוג’יק

קורס תיאוריה מוזיקלית

קורס כתיבת שירים

קורס תעשיית המוזיקה

קורס Game Audio

העולם בו אנו חיים היום הוא עולם של אפשרויות. פיתוחים טכנולוגיים מודרניים שמו בידינו אפשרויות חדשות לצורה בה אנחנו עושים את הקניות שלנו, הדרך בה ניפגש עם החברים שלנו וגם איך נלמד ונשכיל – ואנחנו רק צריכים לבחור את הדרך הנכונה עבורנו. על כן, ראינו במכללת BPM צורך לתת לכם, המוזיקאים, את האפשרות המתאימה ביותר ללימודים – ויצרנו את מערך לימודי האונליין של מכללת BPM.

במערך לימודי האונליין שלנו תוכלו למצוא את אותה איכות לימודים המוכרת, לצד שיטת הלימוד האהובה, בפורמט של לייב אונליין – המאפשר לכם לבחור לעצמכם את סביבת הלימודים המתאימה לכם, בזמנים המתאימים לכם ולעומסי היומיום שלכם, ובצורה המאפשרת תקשורת ישירה עם המרצה. בקטלוג הקורסים תמצאו לימודים בתחומים האהובים מהלימודים הפרונטליים: קורס הפקה מוזיקלית אונליין בתוכנות אבלטון וקיובייס, קורס DJ אונליין, קורס תיאוריה מוזיקלית אונליין ועוד רבים ומעולים!

בנוסף, כמו בלימודים הפרונטליים של מכללת BPM, הקורסים שלנו מועברים ע”י המרצים המקצועיים והמנוסים ביותר בתעשיית המוזיקה, הלימודים מורכבים מקורסים מקצועיים, קצרים וממוקדים המועברים בשפה העברית המלווים בתמיכה טכנית-אישית לאורך כל השיעור, וגם באונליין אנחנו מקיימים חיי קהילה לפני ואחרי השיעור, וזה זמן מצוין להכיר חברים בתחום.

כל אלו הופכים את לימודי האונליין לחוויה שמרגישה טבעית, הכוללת בתוכה גם את כמה מהיתרונות החזקים של למידה פרונטלית, לצד יתרונות חדשים לחלוטין. מאות סטודנטים כבר לומדים ומרוצים – בואו והצטרפו גם אתם!

רוצים ללמוד איתנו באונליין? מלאו את פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם

לימודי מוזיקה אונליין, שאלות ותשובות

כמו תמיד לפני שאתם שואלים אנחנו כבר עונים! מצורפות שאלות ותשובות שכיחות בנושאים טכניים (השאלות והתשובות מנוסחות בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך פונות לכל המינים והמגדרים):

איך עובד מערך שיעורי האונליין במכללת BPM?

מערך האונליין של מכללת BPM משתמש בפלטפורמות להעברת שיעורים בשידור חי ברשת בחדרי וידאו-צ’אט מרובי-משתתפים, כאשר התכנים מועברים באופן ישיר ע”י צוות המרצים המקצועי שלנו. פורמט הוידאו צ’אט החי מאפשר הדמייה אמיתית של סיטואציית כיתה, בה ניתן לשאול שאלות ולקבל פידבק ברמה המיידית, בעוד שהמרצה יכול להשתמש בעזרים ויזואליים שונים כדי להעביר את תוכנית הלימודים המקצועית באופן זהה לצורת הלימודים הפרונטלית.

מוזמנים לצפות במדריך שהכנו לכם על אופן ההתחברות לשיעור במערכת Zoom:

האם יש אפשרות לקבל שיעור ניסיון מתוך קורסי האונליין?

כמובן! אנחנו מציעים שיעורי ניסיון מתוך קורסי אייבלטון לייב אונליין וקורס דיג’יי לייב אונליין הזמינים לצפייתכם בחינם דרך מילוי הפרטים בטפסים שבקישורים הבאים:

שיעור ניסיון קורס אבלטון לייב אונליין

שיעור ניסיון קורס דיג’יי לייב אונליין

האם לימודי האונליין מצריכים ניסיון טכני מקדים?

לא 🙂 עבדנו קשה במכללת BPM כדי ליצור ממשק לימודי חוויתי מצד אחד, ופשוט מצד שני. כל סטודנט שלנו אשר חווה קשיים טכניים מול הממשק זכאי לליווי אחד-על-אחד מאנשי הצוות הטכני שלנו, אשר זמינים לכל אורך שעות הלימודים ומוכנים להסביר לכם על כל התהליך כך שיהיה פשוט גם בשבילכם. אנחנו מאמינים שאין מה לחשוש מהפן הטכנולוגי בדרך להגשים את החלום שלכם ללמוד מוזיקה בצורה מקצועית!

כיצד מתאפשרים לימודים המצריכים איכות סאונד גבוהה במיוחד (דוג' מיקס ומאסטרינג)?

לאחר בדיקות רבות שביצענו, המערכות בהן אנו עושים שימוש להעברת הלימודים באונליין מאפשרות אינטגרציה באיכות גבוהה במיוחד של סאונד, כך שגם באונליין מתאפשרת חווית שמיעה אודיופילית באיכות ללא פשרות, בה מתאפשר לסטודנט לשים לב לניואנסים הכי קטנים מבחינת הסאונד.

איך מערך לימודי האונליין של מכללת BPM שונה מקורסי האונליין האחרים?

קורסי האונליין של מכללת BPM שונים בתכלית מלימודי האונליין הקיימים היום בשוק, וזאת בזכות הבדל מהותי אחד: שיעורי האונליין שלנו מתבצעים בלייב אל מול המרצה, כאשר גם קיימת אפשרות להמשכיות לימודית עם זמן אופליין לשאלות עם המרצה לאחר השיעור.

איך מתמודדים עם תקלה טכנית במהלך שיעור?

לטובת מתן מענה טכני ממוקד ואמין, הקמנו צוות אשר זמין לצ’אט / שיחה טלפונית באופן מיידי בעת חווית תקלה. הצוות שלנו יבצע את תיקון התקלה באמצעות מערכות שליטה מרחוק ובליווי צמוד לסטודנט. בנוסף, שיעורי האונליין בקרוב יוקלטו ויועלו למערכת צפייה ייעודית, אשר תאפשר לכם לצפות מחדש בתכנים שעברו במהלך השיעור כפי שהיו, גם אם חוויתם תקלה טכנית תוך כדי שהתרחש.

האם סביבת לימודי האונליין מתאימה לבעלי הפרעות קשב וריכוז?

לאחר תהליך מחקרי מעמיק אל מול קהילת הסטודנטים שלנו, המורכבת בחלקה גם מאנשים בעלי הפרעות קשב וריכוז, המסקנה היא כי דווקא מתכונת לימודי האונליין שלנו משפרת את יכולות הריכוז בהתנהלות השיעור. זאת הודות ליכולת של הסטודנט לבחור את סביבת הלמידה שמתאימה לו, ובכך לאפשר לעצמו מצב אידיאלי ללמידה וריכוז עמוק.

כתבו עלינו! (לכתבה המלאה יש ללחוץ על התמונה):

מעוניינים בקורסי האונליין שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם