תנאי קבלה

 

אודות התהליך

מכללת BPM מציעה מגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד מקיפים בתחומים שונים של עולם המוסיקה. על מנת לשמור על רמת לימודים גבוהה וליישר קו עם הסטנדרט העולמי של התעשייה, המכללה מציבה לכל קורס ומסלול תנאי קבלה יחודיים. הליך הקבלה כולל ראיון אישי עם יועץ לימודים, שאחריו ניתן לשלם מקדמה ולגשת לראיון אישי עם מנהל מגמת המוסיקה. פגישה זו כוללת מבחן עיוני ו/או מעשי בהתאם לקורס או המסלול שבחרתם ללמוד. שימו לב: ניתן למצוא את תנאי הקבלה היחודיים לכל קורס ומסלול בעמודי המידע שלנו.

 

מבחני קבלה למכללת BPM

שאלון קבלה ללימודים: השאלון כלול בערכת ההרשמה ועוסק בהעדפות המוסיקלית של כל מועמד/ת, בשאיפות לקריירה, הניסיון המוסיקלי ועוד. יש למלא אותו בבית ולהביאו ביום המבחן.
מבחנים עיוניים בכתב: רובם בשיטה האמריקאית ומטרתם לבדוק את הידע הבסיסי של המועמד/ת במתמטיקה, מחשבים ותוכנה, תיאוריה מוסיקלית ואנגלית.
מבחן שמיעה: יבוצע במידת הצורך, המבחן נערך עם ראש מגמת המוסיקה של המכללה. המבחן בודק את השמיעה הקצבית והטונאלית, יחד עם הקורדינציה של המועמד/ת.
אודישן: המועמדים למסלול זמר-יוצר ידרשו לעבור אודישן שבו יבוצעו שני שירים – קאבר ושיר מקורי.

 

התחלת הלימודים

לאחר הבחינה, יישלח לביתכם מכתוב תוך 3-7 ימים. במידה והתקבלתם תוכלו להשלים את התהליך ולקבל כרטיס סטודנט/ית, מערכת שעות וסילבוס. פרטים אודות הליכי הקבלה היחודיים לכל קורס או מסלול מופיעים בעמודי המידע, ולכל שאלה נוספת פנו ליועצי הלימודים שלנו.