אירועים

סדנת הפקה ויצירה עם רועי אביטל

רועי אביטל הוא מפיק, יוצר ואמן סאונד העבד עם אמנים כמו Garden City Movement, אורן לביא, Totemo, אבישי כהן ולירון עמרם. בסדנה ידבר רועי על השראות במהלך הפקה, רפרנסים ורוורס אנג'נירינג, פיתוח שפה וסאונד והמעבר מאולפן לבמה.

At 18:00
בן אביגדור 3, תל אביב

אייבלטון לייב 10, סדנת השקה

סדנת השקה לגרסה החדשה של Ableton Live, אשר יעביר יחזקאל רז, מרצה בכיר במכללה המוסמך מטעם אייבלטון. במהלך הסדנה נסקור את כל הפיצ'רים החדשים של התוכנה פורצת הדרך, אייבלטון לייב 10, שהוכרזה לפני כחודשיים ועתידה לצאת בקרוב, ונדבר על החידושים של קונטרולר ה-Push והשידרוגים לממשק Max For Live.

At 19:30
בן אביגדור 3, תל אביב

BPM Live – Stereo Underground vs The Clock

קחו חלק בשידור BPMLIVE מיוחד ואינטרקטיבי בו Stereo Underground (יריב עציון) יוצא נגד השעון, ואתם עוזרים לו ליצור טראק שלם תוך 45 דקות תוך בחירת ז'אנרים, תפקידים, סאמפלים ועוד!

At 17:30

סדנת מיקס ומאסטרינג אלקטרוני עם בנקו מנדיל

סדנת מיקס ומאסטרינג אלקטרוני עם בנקו מנדיל. בסדנה נלמד מהו מיקס ולמה הוא חשוב, כיצד מכינים שיר למיקס ומכוונים עוצמות, איך בוחרים פלאגינים נכונים, נתנסה בשיטות מיקס שונות בסגנונות שונים ונלמד כיצד מכינים ומבצעים מאסטרינג לשיר ועוד...

At 18:00
בן אביגדור 3, תל אביב

Marco Carola, כרטיסים מוזלים לסטודנטים של BPM

מרקו קרולה (Marco Carola), אחד התקליטנים הבולטים ביותר בעולם הטכנו, מגיע ב-21.12.17 למרכז הירידים תל-אביב להופעה במסגרת Music Tel-Aviv, והסטודנטים של BPM מקבלים הנחה בלעדית לכרטיסי הכניסה!

At 22:00
מרכז הירידים, ביתן 1, תל אביב
עמוד 1 מתוך 512345