מערך קידום הבוגרים של מכללת BPM

מחלקת קידום בוגרים וחיבור לתעשייה של מכללת BPM

מחלקת קידום בוגרים וחיבור לתעשייה הינה חלק אינטגרלי ממחלקת השיווק של המכללה, ועומדת לרשותכם כדי לתת לכם את המעטפת ההכרחית לכניסה חלקה לתעשייה, תוך כדי צבירת ניסיון בשטח ולקיחת הצעדים הנכונים כאמנים או כאנשי מקצוע.

במסגרת השירותים שאנו מציעים לסטודנטים ולבוגרים שלנו תוכלו למצוא מספר דברים:

  • פגישת היכרות וייעוץ – פגישת היכרות וייעוץ – במסגרת הפגישה תקבלו הדרכה בסיסית לכניסה לתעשיית המוזיקה מאנשי השיווק המקצועיים שלנו.
  • סטאז’ מעשי וצבירת ניסיון בשטח – לקיחת חלק בפרויקטים השונים בתעשייה בהם המכללה לוקחת חלק.
  • קידום אמנים וסיוע ביח”צ – שילוב בערוצי המדיה החברתית השונים אותם מנהלת המכללה, בשיתוף עם גופים תקשורתיים חיצוניים.
  • השמת עבודה – קבלת פרויקטים, תקלוטים, הופעות ואירועים בתשלום, בגישור מהמכללה.
  • פלטפורמות קידום וחשיפה – אפשרות להשתתפות בפרויקטים כאמנים וקבלת תוצרים מקצועיים אשר ישמשו אתכם לאורך הקריירה.
  • קבלת גישה ל-BPM Extra – סדנאות אמן מקצועיות הבלעדיות לסטודנטים ובוגרי המכללה בלבד.
  • רכזי מגמות – קבלת חניכה צמודה מהמרצים המובילים במכללה, רכזי המגמות יסייעו לכם בלימודים ובדרככם האישית בתעשייה.

צפו באירועים בתעשייה בשיתוף BPM

קהילת קידום בוגרים בפייסבוק

סטודנטים ובוגרים של BPM זכאים להצטרף לקבוצת הפייסבוק של המכללה, בה מתפרסמות הצעות עבודה שונות וייחודיות, אשר מגיעות למכללה ישירות ממעסיקים בתעשייה והצעות לשילוב בפרויקטים יזומים או שיתופי פעולה של המכללה.

פגישת קידום בוגרים ומנטורינג

 סיימת את הלימודים אצלנו? זו ההזדמנות שלך להקפיץ את הקריירה המוזיקלית שלך – אנחנו מזמינים אותך לקבוע פגישה עם מחלקת קידום הבוגרים שלנו, ולקבל ייעוץ לגבי הצעדים הראשונים שלך בתעשייה. 2 הפגישות הראשונות ללא עלות!

סטאז’ מעשי בסאונד והקלטות

בוגרי BSP, PA, אולפן ביתי ו-EMP? בואו לקחת חלק בתוכנית “אחת שתיים ניסיון” בה תתנסו בהפקה ותפעול הפרויקטים השונים של המכללה ולצבור ידע רב וניסיון מעשי שיעניקו לכם יתרון משמעותי בהשתלבות בתעשיית המוסיקה.

רכזי מגמות ומסלולים

כסטודנטים ובוגרים, אתם זכאים לחניכה אישית וצמודה דרך מפגשים עם רכזי המגמות ומסלולי הלימודים שלנו. אתם מוזמנים לפנות אליהם בכל שלב על מנת לקבל סיוע בכל נושא שתצטרכו.

פלטפורמות לקידום בוגרים

מכללת BPM יוזמת פלטפורמות מיוחדות ומגוונות על מנת לעזור לבוגרים בקידום עצמי ורכישת ניסיון מעשי בתעשיית המוסיקה, מוזמנים להיכנס לרשימה המלאה של הפרויקטים שלנו.

סדנאות BPM Extra

מכללת BPM מציעה סדנאות אמן וימי עיון הפתוחים בלעדית ובחינם לקהילת BPM! בסדרת BPM Extra תוכלו למצוא סדנאות המתמקדות בטיפים מקצועיים, התנהלות בתעשיית המוסיקה, ניהול תדמית אמן ועוד.