יבגני גורסקי, מפיק ודי ג’יי שהגיע למכללת bpm עם הרבה מוטיבציה ושנה לאחר מכן הוציא EP שחורך את הרחבות בעולם. בקרוב האלבום!

כשיבגני גורסקי הגיע לגיל הבר מצווה, סבא שלו ז”ל קנה לו שני קומפקטים של ג’מני, מיקסר ומקלדת של Yamaha PSR. בדיוק אז, הוא התחיל להקשיב לאמנים כמו Astral Projection, Cosma ז”ל וכמובן Infected Mushroom. “ישר ידעתי שזו המוסיקה שאני רוצה לעסוק בה”, הוא נזכר, “הקיק והבאס שחבטו בלב, המלודיות שריגשו אותי וגרמו לי לצמרמורות ולפעמים הביאו אותי לכדי דמעות, כל אלו ועוד גרמו לי להבין שאני ממש מאוהב”.

כבר מגיל 16 הוא התחיל לנגן במועדונים שהזדמנו לו, מה שמשך אותו ביתר שאת למוסיקה וכעבור שנתיים הוא החליט שהוא רוצה ליצור את המוסיקה שהוא מנגן. לפני כשנה וחצי
הוא הגיע למכללת bpm לאחר שקיבל החלטה ללמוד את התחום באופן מקצועי: “קיבלתי המון פידבקים על המכללה, קראתי עליה בפרומים וכולם שיבחו. אז הגעתי למפגש הראשוני ומצאתי שם את מסלול הEMP

היום, בהסתכלות לאחור, שנה וחצי במכללה חסכו לי לפחות שש שנות לימוד עצמאי בסטודיו דרך ספרות ואינטרנט. רכשתי ידע שישרת אותי עוד עשרות שנים. טל טרייביש שהיה המרצה לסאונד העביר את החומר בצורה הכי טובה שיכולה להיות. וגם המרצה לסינטזה רז שדרכו הבנתי אין גבול לסינטי ולצליל שאפשר להוציא ממנו, הוא גרם לי להתאהב במכונה המופלאה הזאת”.
על האיפי tropical energy יבגני עבד כמעט שנה, הוא שילב בו בין ה”דארק” ל-“פול און”. האי-פי יצא בלייבל הבריטי Psycore שבבעלות ספי קונקשיין בו הוא חתום, וגרר תגובות נלהבות ברחבי העולם.
“תהליך ההעבודה שלי מורכב מהדברים שאני חווה ביום יום, בחיים שלי”, הוא מסביר”, אם זה לשמוע יצירה טובה, לראות סרט טוב, להתלהב מנוף טוב… וזה מה שנותן לי השראה ליצור. אני עובד על ה-nuendo 3 , יש לי כרטיס קול של: tc electronic konnekt 24 d, מוניטורים של m-audio bx8 Yamaha (PSR), emu x-board”.

ועל מה אתה עובד כרגע?
“היום אני עובד על קטעים חדשים, בסגנון טיפה יותר מלודי, כי פחות זה יותר, בתקווה שעד סוף השנה יהיה כבר אלבום. אני מקווה לשלב יותר כלים חיים במוסיקה שלי, לעבוד עם אומנים מסגנונות שונים בטראנס, ולנסות לשלב את הכול ביחד בצורה אחרת”.

מייספייס: http://www.myspace.com/tropicalenergy

אתר הלייבל: http://www.psycore.eu

לפרטים אודות קורס DJ לחץ כאן