ארז אייזן (Infected Mushroom) פותח סוכנות חדשה ומחפש אתכם!

מכללת BPM מתרגשת להציג בפני קהילת הסטודנטים והבוגרים שלנו את Area 51 – סוכנות שהוקמה דרך שותפות של ארז אייזן, המוכר לכולנו בתור חצי מצמד הפסייטראנס המצליח אינפקטד מאשרום, יחד עם אורי גולדמן, ותהווה בית חם ליוצרים אלקטרוניים צעירים ופורצי דרך. ואם אתם תוהים איך אתם קשורים לזה, זה כי אתם, יוצרים אלקטרוניים חברי קהילת BPM, יכולים להגיש מועמדות להצטרף לסוכנות!

 

Area 51 Agency, רקע

Area 51 Agency של ארז אייזן (אינפקטד מאשרום) מחפשת אתכם! - מכללת BPM

Area51Agency (או בקיצור A51A) היא סוכנות שנפתחה בעקבות חזון של שני חברים: ארז אייזן ואורי גולדמן.

ארז אייזן (אינפקטד מאשרום) הוא מהיוצרים האלקטרוניים הבולטים בעולם. כבר בגיל 16 התחיל להפיק מוזיקה מקורית, אותה ניגן ותקלט ברחבי העולם. במהלך השנים ארז חקר, למד ופיתח בעצמו שיטות להפקת מוזיקה אלקטרונית. כיום בבעלותו של ארז נמצאת גם חברת Polyverse, המייצרת פלאגינים ליצירת מוזיקה אלקטרונית.

אורי גולדמן כבר מגיל צעיר היה חובב פסיי-טראנס נלהב, אשר שמע ועקב בצורה הדוקה אחרי האמנים המובילים בתעשייה. במהלך השנים התחבר אורי לאינפקטד מאשרום וכך התגלגלה דרכו לעבודה בלייבל האגדי Hommega בבעלותו של אייל ינקוביץ ז”ל.

 

מה מטרתה של Area 51?

מטרת הסוכנות היא לאמץ יוצרי פסיי-טראנס מבטיחים בשלב התחלתי של דרכם המוזיקלית, ולמנף אותם להצלחה דרך ליווי ולקיחת חלק בכל שלב בקריירה שלהם – משלב היצירה באולפן, בו הסוכנות תלווה את האמנים דרך לייב סשנים בתוכנה ייחודית ושיעורים פרטיים עם מנטורים מהסוכנות, דרך פרסום בפלטפורמות המדיה החברתית השונות ועד יצירת קשרים עם מפיקי המסיבות הגדולים בעולם לבוקינג.

כבר היום תוכלו למצוא תחת Area 51 מספר אמנים פורצי-דרך נוספים שנלקחו תחת חסותה של הסוכנות החדשה, מביניהם בוגרי המכללה Sawlead Ground.

 

הסוכנות החדשה של ארז אייזן, איך מגישים מועמדות?

כדי להגיש מועמדות לקבלה לסוכנות A51A, יש להגיש מועמדות דרך מילוי שאלון קצר אשר יישלח אליכם לאחר מילוי טופס ההרשמה והסכמה לתנאי ההרשמה*. הודעות יימסרו בהמשך לממלאי הטופס. הממשיכים לשלב הבא יוזמנו להגיע למפגש היכרות פרונטלי עם ארז אייזן ואורי גולדמן להמשך התהליך – יש לשריין את ה-20.11.19 לטובת מפגש ההיכרות!

*תנאי ההרשמה להגשת מועמדות ל-A51A:

  • ההרשמה פתוחה עד ליום שישי, ה-8.11.19 בשעה 23:59. בי.פי.אמ בע”מ (“המכללה”) לא תעביר טפסי רישום או שאלונים שנתקבלו בידיה לאחר מועד זה, אלא אם הסוכנות הורתה לה אחרת.
  • רשאי להירשם אזרח ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים.
  • מוגש כמידע לציבור בלבד.
  • בי.פי.אמ בע”מ אינה ולא תהיה אחראית על נכונות הפרסום, הליך מיון המועמדים, הקריטריונים לקבלתם או דחייתם, תנאי התקשרותם מול Area 51 Agency