עידן עדי, 24, עוסק ביצירת והפקת מוסיקה אלקטרונית, בעיקר בז’אנר פסייטראנס. הוא חלק מהרכב ששמו Peace Maker (יחד עם אחיו הגדול טל) והשניים חתומים בחברת התקליטים המובילה Phantasm Records השייכת לדיג’י האגדי John Phantasm.
החיבור הממשי של עדי למוסיקה אלקטרונית התחילה בגיל צעיר מאוד, עת נחשף דרך אחיו הגדול ל- Goa Trance. “הוקסמתי באופן מידי”, הוא נזכר, “מהמוסיקה, מהשילוב של המלודיות, מהבנייה בתוך כל טראק ואף רכשתי באותם ימים גיבורים (כגון Man With No Name, Jaia, Astral Projection ועוד רבים אחרים) שסללו את דרכי ליצירה”.

בזמן שירותו הצבאי, הוא הקים את האולפן הראשון שלו יחד עם אחיו, וכשסיים את הצבא, החליט להרשם למסלול EMP במכללת bpm לאחר שקיבל המלצות חמות מחבר: “ההחלטה ללכת וללמוד נבעה מהרצון ללמוד ולבסס דברים ביצירה ובהפקה שלי”, הוא מספר, “היה לי ידע אך לא מספיק בכדי להגיע לתוצאות ששאפתי להגיע. הלימודים במכללת bpm תרמו רבות ליצירה וההפקה העכשווית שלי. קיבלתי כלים שלשמחתי משרתים אותי ביום יום בשהייה שלי בסטודיו.  זהו המקום הנכון לכל יוצר מתחיל, בתור בוגר המכללה אני יכול לספר שהצוות הלימודי מאוד מקצועי החומר הלימודי המעשי והעיוני מועבר בצורה המקצועית על הצד הטוב ביותר”.

ואיך התרשמת מהמרצים במכללה?
המרצים הוכיחו את הבחירה שלי במכללה, אלו מורים ברמה מקצועית וידע מטורף. יש להם תמיד תשובה לכל שאלה תוך כדי הדגמה בצורה מעשית באולפן. אני יכול לפרט על כל מרצה ומרצה, אבל כל אחד מהמרצים שיש ב bpm הם אנשים מנוסים שיש להם תשובה לכל שאלה שתשאל. הדבר הכי חשוב הוא שתמיד מכוונים אותך הכי גבוה ומלמדים אותך את החומר בצורה מילולית ומעשית ברמה הכי גבוהה. יריב עציון שלימד אותי הפקה הוא גאון, אם אתה רוצה לדעת איך לגרום לדברים להישמע כמו שאתה חולם שהם ישמעו או איך לעשות את הדברים שרק אתה חולם לעשות .. יריב הוא המרצה שיכול ללמד אותך להפיק ברמה הכי גבוהה .. אין ספק, יחזקאל רז שלימד את שיעורי הסינטזה, אני זוכר שהייתי יוצא מכל שיעור ומבין שאין סוף לצלילים בדיוק כמו מספרים. הייתי יוצא עם הרגשה שאין סוף למוסיקה ותמיד יש מקום לדברים חדשים”.

ללייבל Phantasm Records הגיעו השניים דרך רועי Painkiller שהביא עימו כמה קטעים של השניים לספרד, רצה הגורל האומן ובעל הלייבל mad maxx נכח באולפן כשהקטעים נוגנו. משם הכל היסטוריה, הוא יצר קשר עם השניים, ביקש אישור לנגן את הקטעים שלהם ברחבי העולם והציע להם לשחרר את אלבומם הראשון בלייבל שלו.

כיום עדי ואחיו עומדים לקראת שחרור האלבום הראשון שלהם שיקרא Everyone Equal , ב-25.9.09. האלבום, שישוחרר ב-25.9.09, פרי יצירה של השנה וחצי האחרונות יכלול בתוכו שיתוף פעולה אם האומן Mad Maxx שהוא חלק מההרכב Sirius Isness , רמיקס לאומן הצרפתי Polaris ועוד הרבה הפתעות.

האולפן של האחים כולל: סינטים: Access virus ti , Nord Lead 2x , Nonation k-station , כרטיס קול : rmr – fireface 800, מוניטורים + מגבר dynaudio bm6 + phonic xp 600:, כרטיס אפקטים : uad עם רב הפאלגינים שניתן למצוא.
תוך כדי העבודה על האלבום שחררו השניים מספר קטעים לאוספים שונים. אחד מהקטעים היה רמיקס לקטע של U-Recken & Nitro שזכה לתגובות נלהבות. בימים אלו מסיימים השניים מספר קטעים: אחד מהם הוא שיתוף פעולה נוסף עם mad maxx לקטע שיצא באלבומו השני, וכן רמיקס להרכב sun project לקטע ישן ושמו i feel .

“התגובות שאנחנו מקבלים על המוסיקה הם מאוד חיוביות”, מספר עדי בחיוך, “אם זה מיוצרים בתחום וגם מתקליטנים שמנגנים את המוסיקה. שאנחנו מנגנים את המוסיקה התגובות ברחבה טובות ואנחנו מקבלים פידבקים מאד טובים מאנשים לאחר מכן. אלו הם דברים שנותנים את הכוח להמשיך לרצות ולעשות עוד ועוד ועוד מוסיקה”.
הם הופיעו בעיקר באירופה: בשוודיה, בגרמניה, באוסטריה, בצ’כיה, באיטליה ובארץ כמובן . לאחר צאת האלבום מתוכננים סיבובי הופעות במקומות נוספים כמו יפן ברזיל מקסיקו והודו.

לינקים: לעמוד ה-My space, למידע על האלבום ולאתר של Phantasm Records


לפרטים אודות מסלול ה-emp לחץ כאן