10 הגדולים של אינפקטד מאשרום

zzמאת וייס פריבורקין, בוגר מסלול EMP ויועץ לימודים במכללת BPM

מעטים ההרכבים שהשפיעו על עולם הטראנס כמו אינקפטד מאשרום. שלצד השפעתם על עולם הטראנס, השפיעו גם על עולמות הדאבסטפ, הצ’ילאאוט וברייקביטס. וייס פריבורקין, בוגר מסלול EMP להפקה אלקטרונית ויועץ לימודים במכללת BPM, ניגש למשימה המאתגרת של בחירה של 10 השירים הגדולים ביותר של אינפקטד מאשרום מתוך הקטלוג העשיר והמגוון שלהם.

 

10. PSYCHO :

אחת מהיצירות המשמעותיות של אינפקטד מאשרום, שמאפיינת את האלבום הראשון שלהם- THE GATHERING משנת 1999. היצירה הזו, המתאפיינת בריתמיקה ואטמוספרות אפלות סייעה להכרות של הקהילה המיינסטרימית בעולם עם יוצרי הטראנס הישראלים ותרמה מאד להתפתחות הז’אנר.

 

09. SHAKAWKAW:

טראק downtempo מדהים המשלב צלילים מהעולמות האנלוגיים, הדיגיטליים והאקוסטים להרמוניה אחת.

08. I WISH :

אחד הלהיטים המוכרים בעולם ובסצנה, יצא ב 2003 וכבר באותה השנה זכה לרמיקסים של אמנים נוספים בז’אנר ( דוגמא SKAZI) שנוגנו בכל מסיבת טראנס.

07. ARTILLERY:

בשונה מרוב היצירות הקודמות, Infected Mushroom הפתיעו לחלוטין עם Artilery, שנכלל באלבום Vicious Delicious , שהיה יותר שיר מאשר טראק, שלוקח את הרכב לכיוון היפ הופ מעניין וחדשני.

06. ELATION STATION:

ב 2003 אינפקטד משרום הפגיזו באלבום Converting Vegeterians שבפועל הורכב מאלבום קונספט שמחולק לשניים – The Trance Side & The Other Side. שכללו בתוכם יצירות מופת דווקא מז’אנר ה DOWNTEMPO. ELATION STATION נבחר להיות הנציג של האלבום עקב הסיפור המרתק לאורך היצירה: סיפור הרמוני שמועבר באמצעות טראק ללא מילים.

05. CITIES OF THE FUTURE:

יצירה מדהימה שנבחרה לייצג את האלבום הרב מכר I’m the Supervisor. באותה תקופה אלבום זה הטיס את אינפקטד לטופ 10 של הDJ’s בעולם ובזאת קבע את המקום הגבוה ביותר של אמני טראנס פסיכודאלי שהגיעו באותה תקופה.

04. BECOMING INSANE :

להיט ענק אשר זכה להערצה רבה של המעריצים ושל המאזינים החדשים של הז’אנר. יצירה שזכתה להשמעות רבות ברחבי העולם וכמות אדירה של רמיקסים מאמנים שונים בסצינה.

 

03. NOW IS GOLD :

שילוב מנצח של טריולות אהובות ברחבה, הרמוניה מדהימה. זה השיר שמשתתף בתחרות הרמיקסים של אינפקטד מאשרום ב BPMREMIX- לחצו כאן לכל הפרטים

 

02. DEEPLY DISTURBED:

אחד הלהיטים הטובים ביותר של ההרכב , מנגינה שאי אפשר לשכוח ומוכרת למאזינים ברחבי העולם. עד היום אינפקטד ממשיכים להופיע לייב עם היצירה המדהימה הזו – מספיק לשמוע כמה תווים מהטראק כדי להבין מה הפך אותו לאחד מחתימות הסאונד המוכרות והמצליחות ביותר של הצמד.

 

01. HEAVYWEGHT:

היהלום שבכתר. אין ספק שזוהי יצירת מופת אשר יוצאת מגבולות הנכון ולא נכון, דואגת לגעת בכמה ז’אנרים במקביל בתוך 8 וחצי דקות של פינוק. להיט שתמיד יהיה רלוונטי.

חולמים לדעת איך להפיק את הטראקים שלכם כמו אינפקטד מאשרום?

הצטרפו למסלול EMP – המסלול המוביל להפקה אלקטרונית