הנדסת קול – בוגרת קורס הרדיו תמר גלציאנו מגשימה חלום

תמר גלציאנו היא מהנדסת מכונות במקצועה, לכאורה עולם רחוק מאוד מהמיקרופונים ואולפני הרדיו. אבל כמו רבים, גם תמר, חובבת מוסיקה אלטרנטיבית, נדבקה בחיידק הרדיו והחליטה לא להשאיר את הנושא בגדר חלום:
“האהבה והתשוקה הגדולה שלי היא למוזיקה, הרגשתי שאני חייבת לעסוק בזה בצורה זו או אחרת, ומכיוון שרמת הנגינה שלי בפסנתר היא ברמה של ילדה בכיתה ד’, חשבתי ללכת לכיוון של רדיו.

הקלדתי ב”גוגל”: לימוד עריכה מוזיקלית, וכך, עם עבודה במשרה מלאה, ילד קטן בבית ומגורים בצפון הרחוק, החלטתי להירשם לקורס הרדיו של מכללת BPM בת”א.” היא מספרת.
מאז סיימה את הקורס היא מצאה בית חם ברדיו “אורנים” (תדר 106fm באזור הצפון) ושם החלה להגשים את החלום ולהגיש תכנית שבועית בשם “דמדומים” המשודרת מדי יום חמישי ב 18:00. בתכנית תמצאו מוסיקה “על התפר שבין מיינסטרים לאינדי” כהגדרתה.

איך את מסכמת את חוויית הלימודים בקורס הרדיו?
“הקורס היה בדיוק מה שהייתי צריכה. התאהבתי במרצים כבר מהיום הראשון. וגם בכל אחד מהמרצים האורחים. (ואני דווקא לא מתאהבת בקלות). הרגשתי שלימדו אותנו כל מה שצריך בשביל להיות שדרן.
היה חיבור טוב בין כל חברי הקורס והקמנו קבוצה בפייסבוק, פעילה מאוד, גם היום, חודשים אחרי סיום הקורס.
בשיעורי הקריינות של עודד דוידוף, הבנתי שחוץ מלערוך מוזיקה אני יכולה גם לקריין. אני עדיין קצת ביישנית מול המיקרופון אבל במגמת שיפור מתמיד ובכיוון הנכון של להשתלט על עולם הרדיו. Watch your back Yoav Kutner!”

לתכנית של תמר עמוד פייסבוק
לתכניות ניתן להאזין גם דרך אתר icast, כאן

לפרטים על קורס רדיו וקריינות