הפודקאסט של תעשיית המוזיקה מגיע למכללה של תעשיית המוזיקה

פודקאסטים מזמן הפכו לבשורה החמה של עולם הרדיו והמדיה האינטרנטית, ואנחנו במכללת BPM גאים להוביל את הטרנד גם בתעשיית המוזיקה המקומית. אנחנו שמחים לבשר שהפודקאסט הכי חם בתעשיית המוזיקה הישראלית, “מיוזיק ביזנס”, התחיל לשדר מקמפוס מכללת BPM בת”א!

 

מיוזיק ביזנס פודקאסט מגיע למכללת BPM

אלה גוטמן מתארחת בפודקאסט מיוזיק ביזנס - מכללת BPM

“מיוזיק ביזנס” הוא פודקאסט שהתחיל באמצע שנת 2020 ע”י אלון ברק, מוזיקאי, מרצה, איש תוכן ושיווק ומנהל קהילת “ספוטיפיי למוזיקאים” בפייסבוק, וחגי גולדובסקי, מוזיקאי, יועץ מיתוג ודיגיטל, יזם טכנולוגיה ומקים סטראט-אפים. במסגרת הפודקאסט, שמונה כבר עשרות פרקים, מארחים אלון וחגי דמויות שונות ומגוונות מתעשיית המוזיקה המקומית, דוגמת יוסי פיין, סיון טלמור, תומר ישעיהו, יורם וזאן, פיטר רוט, נועם עקרבי ועוד רבים.

הפודקאסט הגיע במהרה לאלפי האזנות וצפיות לכל פרק, זאת הודות לתוכן המעולה שאלון וחגי יוצרים דרך יצירת שיח אמיתי וכן אודות התנהלותה של תעשיית המוזיקה המקומית, סיפורים אישיים שנחשפים בכל פרק ודיונים עמוקים על מסעם המקצועי והאישי של האנשים השונים שמתארחים בתוכנית.

 

מיוזיק ביזנס מגיעים למכללת BPM

כחלק מהחיבור העמוק של מכללת BPM עם תעשיית המוזיקה, היה חשוב לנו לספק בית חם לאחד הפודקאסטים החשובים והמובילים בתעשייה. לכן, הפודקאסט מוקלט ומצולם באולפן הרדיו של המכללה, ועולה בכל הפלטפורמות המובילות להאזנה: ספוטיפיי, אפל מיוזיק, גוגל פודקאסטס, דיזר, סטיצ’ר וכמובן יוטיוב.

 

צפו בפלייליסט הפרקים של מיוזיק ביזנס, הפודקאסט של תעשיית המוזיקה

רוצים ללמוד ליצור ולהקליט פודקאסטים בצורה מקצועית? לפרטים על קורס רדיו ופודקאסטים במכללת BPM