המצעד השנתי האלטרנטיבי של ‘רדיו הקצה’ לשנת 2020 בחסות מכללת BPM!

הנה אנחנו מתקרבים לסופה של שנה מאוד ייחודית בנוף שלנו, ועם הגעת השנה הזו לסופה, מגיעים גם הסיכומים השנתיים של עולם המוזיקה. אחד המצעדים שאנחנו דואגים לא לפספס מדי שנה הוא המצעד האלטרנטיבי של ‘רדיו הקצה’, שמביא את מיטב השדרנים מתחנת ‘רדיו הקצה’ כדי לסכם את מיטב השירים במוזיקה האלטרנטיבית!

 

המצעד האלטרנטיבי של הקצה לשנת 2020

המצעד השנתי האלטרנטיבי של 'רדיו הקצה' לשנת 2020 בחסות מכללת BPM!

שנת 2020 הביאה איתה באופן טבעי עושר ענק של מוזיקה חדשה מהמון אמנים מגוונים וטובים בעולם האלטרנטיבי: Fiona Apple, Run The Jewels, Charli XCX, Freddie Gibbs, Lianne La Havas, Adrianne Lenker,  The Strokes, Fleet Foxes ועוד רבים שהתוו את הפסקול של השנה החולפת.

אנחנו מזמינים אתכם/ן להאזין למצעד שיתחיל ב-27.12.21 בשעה 10:00 בבוקר עם מנהל התחנה, קוואמי, יחד עם דרור זמיר, וימשיך עם מיטב שדרני התחנה: ניצן פינקו, אמיר אשר, עדי נוי, ניצן נחומזון, תומר קריב, אמיר אגוזי, נועה ארגוב ועוד!

ניתן להאזין למצעד באתר רדיו הקצה – מאזינים אשר ישתפו את פוסט הפייסבוק הזה ויגיבו בתוכו מה ירצו שיקרה בשנת 2021, יוכלו לזכות במלגת לימודים למכללת BPM ע”ס 5,000 ש”ח!

 

מצעד רדיו הקצה לשנת 2020, לו”ז השידורים המלא

המצעד השנתי האלטרנטיבי של 'רדיו הקצה' לשנת 2020 בחסות מכללת BPM!

 

אודות ‘רדיו הקצה’

תחנת 'רדיו הקצה' - מכללת BPM

‘רדיו הקצה’ התחיל כתוכנית רדיו של השדרנים והערוכים נדב רביד קוואמי ושודרה בגלגל”צ, והיוותה בית למוזיקה אלטרנטיבית משובחת למשך שנים. עם ירידה התוכנית מגלגל”צ, הפכה באפריל 2012 התוכנית לתחנת רדיו אינטרנטית אשר מוקדשת כולה לטהרת המוזיקה האלטרנטיבית על כל סוגיה, המשודרת מתוך הקמפוס של מכללת BPM באולפן הרדיו.

בשנת 2018, התאחדה תחנת ‘רדיו הקצה’ עם תחנת ‘קול הקמפוס’ האהובה, וקלטה את מירב ומיטב שדרניה לתוך לוח השידורים שלה. כיום, ‘רדיו הקצה’ משדרת מוזיקה אלטרנטיבית איכותית 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.