דורון מדלי מתארח בקורס כתיבת שירים דצמבר ’20!

דורון מדלי, אחד מכותבי השירים החשובים והמשמעותיים בישראל בשנים האחרונות, מגיע להתארח בקורס כתיבת שירים מחזור דצמבר, והולך לעזור לכם, הסטודנטים בקורס, להרים את השירים שלכם לגובה!

 

על דורון מדלי

צפו בסדנת כתיבת שירים ויצירה עם דורון מדלי - מכללת BPM

דורון מדלי נחשב לכותב הלהיטים של ישראל ואחד המנטורים האומנותיים המצליחים בארץ. בהיסטוריה המקצועית של דורון תוכלו למצוא הצלחות אדירות בשירים כמו ‘Toy’, שזיכה את ישראל בניצחון באירוויזיון 2018, השיר ‘Feker Libi’ שהיה אמור לייצג אותנו באירוויזיון 2020, ‘תל אביב’ של עומר אדם, ‘פאוץ” של נועה קירל, ‘אבא’ של שלומי שבת, ‘Golden Boy’ של נדב גדג’ ועוד רבים וטובים, עם חלקם זכה בפרסי אקו”ם ופרס מלחין השנה ע”ש סשה ארגוב.

בנוסף להיותו מלחין וכותב שירים מוביל, דורון לקח חלקים מרכזיים בכמה מההפקות המוזיקליות החשובות של הטלוויזיה הישראלית כמנהל הפקה אומנותי בתוכנית ‘כוכב נולד’, מנטור מוזיקלי בתוכנית ‘The Voice’ ועוד.

 

על האירוח של דורון מדלי בקורס תיאוריה מוזיקלית

במהלך הקורס, דורון יגיע למפגש אישי פנים אל פנים אתכם הסטודנטים בקורס, יאזין לשירים שלכם, ייתן לכם ביקורת מקצועית בונה ויעזור לכם להוציא את המיטב משיריכם הכתובים. בנוסף, דורון ישתף אתכם עם העקרונות שלו לכתיבת שירים, ויספר על התהליך היצירתי מאחורי כמה מהלהיטים הכי גדולים בקריירה שלו.

 

רוצה להתחיל לכתוב שירים ולדעת לדבר בשפת המוזיקה? לפרטים על קורס כתיבת שירים במכללת BPM

 

דורון מדלי בסדנת אמן במכללת BPM