אוסף בוגרים יולי 2013

בכל חודש מוציאה BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה מיקסטייפ חדש מיצירות הבוגרים במסלולים השונים, באמצעות ערוץ הסאונדקלאוד הרשמי של המכללה.
החודש, ברוח מסיבות הגג, ערך עבורכם אייל גולדמן אוסף קיצי שנע בין גרובים עגולים, דרך דאבסטפ ועד לטראנס ובקיצור: מוזיקה לזוז איתה.
בין הקטעים שתוכלו למצוא בפנים: גרסת דאבסטפ מפתיעה ל- Paradise של קולדפליי, וגרסת רמיקס ל- Ready Or Not הקלאסי והאהוב של הפוג’יז.

המשתתפים: Parkinson, Anxious G, Floating Anarchy, Avishag, R&R, BQ, Tetrix Bass, Ben Jean, Nevos, Dohak.

איתי שטיינגולד-Parkinson
איתי שטיינגולד (Parkinson), בוגר מסלול ה BSP להפקת ויצירת מוסיקה, הגיע מתחום המטאל. לאחר שנחשף למוסיקת מטאל המשלבת מוסיקה אלקטרונית החל להעמיק בז’אנר ובמוסיקה האלקטרונית בכלל. עם הזמן התחבר לדאבסטפ (שלדבריו שידר לו אנרגיות דומות לאלו שאהב כשעסק במטאל) והחל להתנסות ביצירה בתחום.
בקרוב הוא ישיק EP בכורה. הטרק המשתתף באוסף מושפע לדבריו משפונגל והטרק No Turn Unstoned והוא למעשה מעין פרשנות חדשה ומקורית משלו לקטע, עם המאפיינים של Parkinson בשילוב הקו האפל של שפונגל.

Ben Jean
בן ג’אן, בוגר מסלול ה BSP להפקה ויצירת מוזיקה הוא מלחין, מפיק וטכנאי קול.
הוא החל לעסוק במוזיקה אלקטרונית בגיל 15 ועם לימודיו במכללה נפתח לדבריו למגוון סגנונות ממוסיקה קלאסית דרך רוק ופופ ועד ג’אז ובלוז. את כל אלו ניתן לשמוע במוזיקה שלו.
טרא’ המחווה לפוג’יז נולד מתוך געגוע ללהיט המיתולוגי הזה ששמע בהיותו נער. הוא נעשה מתוך כוונה להציג גרסה עכשווית שלו, תוך שמירה על האיכות והאותנטיות של הקטע המקורי. לשם כך הוא השתמש בהדמיות של ציוד אנלוגי, אבל יצר את הקטע עצמו באמצעות iPad.
הטראק השני התחיל כטרק דאבסטפ מקורי. עם זאת בן גילה במהרה שהשיר Paradise של קולדפליי יושב היטב על ההרמוניה, וכך בעזרת שינוי סולם וכמה אפקטים על הווקאל נוצר הקטע החדש.

Tetrix Bass
ההרכב הוקם בסוף 2011, ע”י אור בן מוחה ועמי מצרפי בוגרי מסלול EMP. הצמד יוצר דאבסטפ ואלקטרו האוס \ קומפלקסטרו, ופרץ בשנה האחרונה עם כמה ריליסים מעניינים ומוצלחים במיוחד.
באוסף יולי הם מציגים קטע דאפסטפ/פופ ממכר בשיתוף פעולה עם הסולנית “סאפ לי”.
הקטע שחורר בלייבל האנגלי LU20, גרף המון מכירות כבר בשבועות הראשונים ושובץ גבוהה בטבלאות הטופ 100 של ביטפורט!”

moshe Shohat – BQ
משה שוחט יוצר בעיקר מוסיקה אלקטרונית, הוא רק בן 18 אבל כבר מכוון לשוק הבינ”ל. בינתיים בישראל הוא משתף פעולה עם מגוון אמנים ביניהם עידו בי וצוקי , דורין לוי ועוד.
המוסיקה של שוחט בנויה בעיקר על סינתזה של ”מפלצות” (growls ) והוא מעיד שדאבסטפ הוא אחד הז’אנרים האהובים עליו. הטראק I want to be bq הוא הטרק הראשון של שוחט תחת הכינוי הכינוי bq (שמשמעותו Be Qualified).

נבו מור יוסף – NevoS
מור יוסף, הירושלמי שבחבורה הוא בוגר מסלול ה- EMP ליצירת והפקת מוזיקה אלקטרונית. מור יוסף יוצר בעיקר בסגנונות פרוגרסיב טראנס וגואה טראנס. עם זאת באוסף הנוכחי הוא מציג קטע שזולג קצת מתחום הטראנס אל אזור ההאוס.

Avishag
אבישג זוינץ בעלת משיכה חזקה למוסיקת טכנו, משלבת מקצבים בועטים, שבטיים, עם מלודיות וטקסטים פואטיים.
אבישג מחוברת מאוד לסצנת המועדונים ומביאה לידי ביטוי במוסיקה שלה את מה שעדכני ושולט כרגע ברחבות הריקודים בארץ ובעולם.
“הבחירות המוסיקליות שלי נעשות בצורה מאוד אינטואיטיבית וספונטנית והם תמיד מושפעות מחוויות שעברתי בחיי. אני מקווה שהמאזין יגלה חוויה אישית משלו בתוך היצירה. “