על קו אילת תל אביב – פליקס חדד עוד יגיע רחוק

פליקס חדד (25) עשה את כל הדרך מאילת כדי ללמוד במכללת BPM הפקת מוסיקה אלקטרונית ומיקס ומאסטרינג. הוא החל ליצור ולעסוק במוסיקה אלקטרונית בגיל 15, ובגיל 19 התגלה ע”י לייבל מקומי, שאמור היה לשחרר מספר קטעים שלו. הפרויקט נגנז אבל פליקס לא עצר: “המוסיקה הייתה טובה ללייבל, אבל הסאונד לא היה מספיק טוב, ולכן זה לא התקבל. שנתיים לאחר מכן הכרתי את הקיובייס, הוצאתי את הריליס הראשון שלי בלייבל אוסטרלי. אחרי הצבא, התחלתי להפיק מסיבות קטנות ולנגן את המוסיקה שלי במסיבות שלי והפקות אחרות”.
בערך בשלב הזה הבין שמוסיקה היא הדבר שהוא רוצה לעסוק בו, והחליט להתמקצע: “היה כמה שנים מאוד תקועות עד שהתחלתי ללמוד ולהתפתח דרך BPM. שנתיים של לימודים שפתחו לי את האופקים מאוד. בזמן הלימודים במכללה נפתחתי מאוד לסוגי מוסיקה שונים ומגוונים ובניהם לז’אנר בו אני פועל היום; פסיי-צי’לאוט, צ’ילסטפ, שזה שילוב של צ’ילאוט ודאבסטפ”.
במכללה התנסה גם בז’אנרים אחרים, וקטע טראנס שלו שולב באוסף הבוגרים של המכללה Future sound of Israel. זמן לא רב לאחר מכן שחרר EP ומספר אוספים ברשת, כאשר הוא פועל תחת השמות WIZAX, NEUTROGENIC, FEEL-X.

גם לייבלים מחו”ל החלו להביע עניין – ממש לאחרונה הוא חתם בלייבל הגרמני הנחשב PLUSQUAM RECORDS ואלבומים ואוספים שלו צפויים לצאת בקרוב בגרמניה, מקסיקו וארה”ב, אחד מהם יחבר בין צ’ילאאוט לפסיי-צ’יל.
מלבד היותו יוצר, הוא גם מפיק ומורה לסאונד: “לאחרונה אני מלמד סאונד בשיעורים פרטיים, טכנאי מיקס ומאסטרינג למספר אמנים שונים בארץ וטכנאי מאסטרינג ללייבל מבוליביה. בחודשים האחרונים אנחנו עובדים על שיר חדש בסגנון רוק אלקטרוני שלי ושל חברים הכולל גיטרות, תופים ושירה”.

עוד על המוזיקה של פליקס כאן:

לאוסף של פליקס שעלה לBeatport, לחצו כאן 

לעמוד הפייסבוק

לעמודי הסאונדקלאוד:
http://soundcloud.com/wizax
http://soundcloud.com/neutrogenic

לעמוד הבנדקמפ

לערוץ הyoutube, לחצו כאן