ליאור ישנו – סטודנטית מסלול bsp – בעלת אולפן ההקלטות Fogelit

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים הוא לראות סטודנטים ובוגרים שלנו מגשימים את חלומם. זה בדיוק המקרה של ליאור ישנו.

ליאור היא סטודנטית שנה שנייה במסלול BSP במכללה ולא מזמן היא חנכה את אולפן ההקלטות שלה במזכרת בתיה:
“אני עובדת היום על כמה פרויקטים במקביל בתור מפיקה, הגדול שבהם היה הפקה ועיבוד לשיר שכנראה ייתפרסם ברדיו של יוצרת בשם מזי. במקביל עובדת על אלבום משלי פרויקט של שירי רוק וטריפ הופ שכתבתי והלחנתי.” היא מספרת. עוד לפני הקמת האולפן עבדה ליאור כטכנאית באולפנים בדרום הארץ ועסקה בהפקה ועיבוד ליוצרים בתחילת דרכם “ולאחר שראיתי כי טוב” היא אומרת, “החלטתי להשקיע ולהקים אולפן משלי, הייתה השקעה גדולה בכל נושא האקוסטיקה וקניית ציוד בנוסף על הציוד שרכשתי במשך השנים, ואכן החלום מתממש וההשקעה מחזירה את עצמה.”

מה הדבר הכי חשוב שלמדת ב BPM?
“לפתוח את הראש והאוזניים ולדעת להעריך כל מוסיקה שהיא, גם אם לא באתי משם וקשה לי להתחבר לסגנון. ושלעולם לא מאוחר מידי להגשים את החלום, בסוף לימודי התואר הראשון שלי בניהול ומדעי המדינה החלטתי שמוסיקה זו האמת שלי וזה העיסוק המרכזי שלי, בחשש רב החלטתי ללכת על זה וכיום אני לא מתחרטת עם כל הקושי של הנסיעות ללימודים, הלימודים והעבודה אני מרגישה שאני מגשימה את עצמי וbpm זו ללא ספק המכללה הטובה ביותר שיכולתי לבחור.”

ספרי לנו משהו שאף אחד לא יודע עלייך.
“בצעירותי (לפני כ12 שנה) ניגנתי בהרכב שנקרא “פלורסנט” , יצא לנו לנגן על אותה במה עם עברי לידר, וזכינו בתחרות ג’ינגלים ארצית של האגודה למלחמה בסמים שבה שפטו בין היתר: דנה ברגר, ג’נגו ועוד… את הג’ינגל שלנו, שזכה במקום הראשון, אני הלחנתי.״

כנסו לאתר של אולפן ההקלטות של ליאור כאן

לפרטים נוספים אודות מסלול bsp לסאונד והפקה לחץ כאן