הדור הבא של המפיקים בחסות מכללת bpm!
פדריקו טייץ’, בוגר מסלול bsp, במכללת bpm, סיים לימודיו ופתח סטודיו להפקות איכות בחיפה.

תלמידי BPM, נהנים מעשרה אחוזי הנחה וממקצוען אמיתי שילווה אותם לכל אורך הדרך.

לאחר שצפה בקליפ של GUNS N ROSES, החליט פדריקו טייץ’ שהיה אז רק בן 10, שהתשוקה האמיתית שלו היא גיטרה חשמלית והחל ללמוד גיטרה. על פסנתר הוא למד לנגן כבר מגיל 4 אך מאז שקיבל כמתנת בר מצווה גיטרה קלאסית המוסיקה הפכה לאהבת חייו.
הוא החל לנגן בלהקות והרכבים באזור חיפה, הופיע במועדונים שונים, כמו הנמלה, כפר תבור ועוד. בגיל 17 הוא החל להתעניין גם בתחום ההפקה ועשה הקלטות של גיטרות, בעיקר עם COOL EDIT. לאחר שהשתחרר מצה”ל, חזר למוסיקה ובגדול. הוא התחיל ללמד נגינה על גיטרה ועד מהרה, התקבצו סביבו כ- 20 תלמידי גיטרה שלמדו בכל הרמות. “נפל האסימון”, הוא מספר, “והחלטתי לקחת את זה הלאה וללמוד את התחום באופן מקצועי.
“מכיוון שרציתי ללמוד הפקה ומוזיקה, אז נאלצתי לחפש מקום שילמד את שניהם. רצה הגורל וראיתי מודעה של מכללת BPM. ביררתי קצת על המקום בחלילית ואצל חברים שלמדו שם וכולם אמרו מילים טובות, אז קבעתי פגישת ייעוץ. בפגישה פגשתי את בני וישבנו באולפן של המכללה. ההתרשמות שלי מבני, ומהמקום עצמו הייתה גבוהה. המכללה מבחינתי הייתה כל מה שחיפשתי, אז החלטתי ללכת על ההזדמנות ללמוד בה“.

פדריקו נרשם למסלול BSP – מסלול של שנתיים המשלב מוזיקה עם הפקה. “המרצים, מהם מאד התרשמתי בהתחלה, הפכו עם הזמן לחברים טובים” הוא נזכר, “האווירה הייתה ועדיין מאד מקצועית. המתחם מאובזר בציוד מעולה ובכל ה’פסיליטיז’ שתלמיד צריך על מנת להשלים את הלימודים במכללה ואפילו יותר. הצוות המנהלי מעולה וגם אורית וגם יריב עזרו לי מאוד במהלך הלימודים. הכי נהנתי מהקורסים של ‘פרו טולס’ עם נתי פטישי שהקנה לי המון על מיקס ואיך לעבוד בתוכנת מחשב מקצועית ובעולם דיגיטלי בצורה המקצועית ביותר ועם השוואה ל’אנאלוג’ וכמובן מהקורס ‘מסטרינג’ עם יורם וזן שהיה מבחינתי סוג של רגע שיא בלימודים. לימודי התיאוריה המוזיקלית הקנו לי גם המון. כמורה למוזיקה, זה נתן לי את הבסיס שהייתי חייב לקבל והרבה מעבר”!

כיום פדה הוא הבעלים החדשים של פלם (FLAM) סטודיו למוזיקה במרכז הכרמל, בחיפה. הסטודיו קיים כבר מעל 10 שנים, ובבית ספר יותר מ-25 תלמידים בכל הגילאים, מורים לפסנתר, גיטרה, תופים, פיתוח קול ותוכנה. בנוסף, הוא מתכוון לפתח ‘פרויקט הרכבים’, ולהקנות תוספת חדשה לסטודיו – אולפן הקלטות וחדר חזרות מאובזר במיטב האקוסטיקה והציוד. המקום נבנה ע”י ACD acoustic design ועוצב אקוסטית על-ידם. האולפן מצוייד בקונסולת AVE COSTUM וינטג’ עם 16 ערוצים, 8 גרופים ו-2 ערוצי מסטר, מחוברים למחשב בממירים של EDIROL ומערכת הפעלה CUBASE 5. בנוסף, באולפן ‘פלאגיניס’ של UAD ומערכת APPLE עם פרו טולס ל-4 ערוצי הקלטה + מיקס ומסטרינג על 42 ערוצים. במקום קיימת אפשרות למסטרינג אנאלוגי מהקונסולה עם סאונד בריטי חם.

את שאר הציוד אפשר לראות באתר הסטודיו: www.flam-studio.co.il

וקבלו הנחה בלעדית לתלמידי BPM: עשרה אחוזי הנחה ימתינו לכם על כל שירותי האולפן בהצגת תעודת סטודנט. בעתיד, מתכנן פדה להוציא כמה שיותר הפקות איכותיות מהאולפן, הן מהארץ ואף תוך עבודה עם גורמים בחו”ל.

 

 

לפרטים אודות מסלול ה-bsp לחץ כאן