לימודי אונליין בתקופת משבר הקורונה במכללת BPM

יחד איתכם, אנו מתעדכנים בהשלכות משבר הקורונה על העולם ונערכנו לספק לכם את התנאים המתאימים ללמידה איכותית. על מנת לתת מענה מיטבי לקהילת הסטודנטים שלנו במהלך תקופה זו, הקדמנו את השקת פעילותו של מערך הלמידה באונליין, לאחר שהיה בתכנון כמספר חודשים. המערך מאפשר המשכיות מקצועית של הלימודים בפורמט של למידה מרחוק, לרבות שיעורי תגבור פרטיים.

כמו תמיד – אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון ובאינטרקום (הצ׳אט האנושי באתר) בכל שאלה, אנחנו כאן בשבילכם.

מעוניינים בקורסי האונליין שלנו? השאירו פרטים ונחזור אליכם

נשארים בבית וממשיכים ללמוד עם מכללת BPM

מעבר למערך הלימודים הקיים, אנחנו רואים חשיבות להמשיך ולייצר עבורכם תכנים מקצועיים איכותיים. התכנים יועברו במספר פורמטים: מאמרים ומדריכים מקצועיים לשימור ההשראה והכושר וכלים נוספים להתמודדות עם המורכבות של המצב, סרטוני וידיאו בנושאים שונים וגם פתיחה של מערך השיעורים המקצועיים של המכללה בחינם לקהל הרחב – כל התכנים עולים לאתר שלנו ומפורסמים גם דרך עמוד הפייסבוק ועמוד האינסטגרם שלנו. מומלץ גם לעקוב אחר ערוץ היוטיוב שלנו על מנת לקבל התראות על סרטונים חדש שעולים לערוץ. להלן פירוט התכנים והאירועים שיעזרו לכל המוזיקאים שנמצאים בבית לעבור אותו בצורה יעילה:

BPM Online Academy – שיעורי אונליין מקצועיים בחינם

מכללת BPM מלווה אתכם בשגרה החדשה עם BPM Online Academy – סדרת שיעורי אונליין חינמיים שנקיים עם המרצים המקצועיים שלנו, ויתנו לכם אפשרות להמשיך ללמוד ולהעמיק בעולם המוזיקה מהנוחות של הבית! השיעורים יתקיימו ע”ב פלטפורמת וידאו-צ’אט מרובת המשתתפים, קלה ופשוטה לשימוש (מספר המקומות בשיעור מוגבלים – מומלץ להישאר מעודכנים לגבי הפעילות ע”מ לתפוס מקום בזמן).

יש להיכנס ללינק כדי לראות את לו”ז השיעורים ההולך ומתעדכן (יש להירשם לכל שיעור על מנת לקבל לינק לצפייה)

צפו בפלייליסט קטעים מתוך שיעורי BPM Online Academy:

רוצים לקבל תכנים מקצועיים במייל מדי יום?

מה מוזיקאים יכולים לעשות מהבית? מדריך

סרטים וסדרות למוזיקאים, המדריך לבידוד

רוצים ליצור איתנו קשר עכשיו?

חייגו: 1-700-500-881
שימו לב כי יש אפשרות לקיים שיחת ייעוץ און-ליין במקום הגעה לפגישה במכללה. לחצו כאן כדי לדבר עם יועץ לימודים ב-WhatsApp  שלחו לנו הודעה בווטסאפ