לימודי מוזיקה - מסלולים מקיפים

לימודי מוזיקה מקיפים במכללת BPM: מסלולי הלימוד המקיפים במכללת BPM מציעים לכם לרכוש את הכלים המקצועיים לקריירה המוזיקלית שלכם באופן מקיף ותוך פרק זמן קצר, ובכך לקדם את כניסתכם לתעשיית המוזיקה. המסלול המקיף ללימודי סאונד והפקה מוסיקלית - מסלול BSP…
לכל הקורסים באותה קטגוריה

קורסי Online

במערך לימודי האונליין שלנו תוכלו למצוא את אותה איכות לימודים המוכרת, לצד שיטת הלימוד האהובה, בפורמט של לייב אונליין – המאפשר לכם לבחור לעצמכם את סביבת הלימודים המתאימה לכם, בזמנים המתאימים לכם ולעומסי היומיום שלכם, ובצורה המאפשרת תקשורת ישירה עם…
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי סאונד

לימודי סאונד במכללת BPM במכללה ישנם מספר קורסים המתמקדים בלימודי סאונד: קורס הגברת קול - PA, קורס Mix & Mastering, קורסים Mix & Mastering אלקטרוני, קורס סינתזה וקורס מבוא לסאונד וטכנאות אולפן.
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי סאונד ומוסיקה למתקדמים

מכללת BPM מציעה שלל קורסים וקורסי-המשך המיועדים לסטודנטים לסאונד, הפקה ויצירה ברמות מתקדמות וכוללת: לימודי מוזיקה למדיה וויזואלית, סינתזה מתקדמת, הפקה מוזיקלית לאמנים, קורסי הרמוניה ועוד.
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי מיקס ומאסטרינג

מכללת BPM מציעה קורסים מתקדמים בתחום המיקס והמאסטרינג, אשר יעזרו לכם ליצור את הסאונד עליו תמיד חלמתם.
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי מוסיקה לסרטים ומשחקי וידאו

מכללת BPM מציעה מגוון קורסים בתחום הסאונד וההפקה המוזיקלית לעולם המדיה הוויזואלית: סרטים, משחקי וידאו, טלוויזיה, פרסומות ופוסט-פרודקשן!
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי תוכנה ליצירה והפקת מוזיקה

מכללת BPM היא מרכז הלימודים היחיד שמוסמך ומורשה ע"י החברות הבינלאומיות סטיינברג ואבלטון ללימודי תוכנות היצירה וההפקה המובילות בעולם. תוכלו ללמוד אצלנו את התוכנות: Cubase, Ableton ו- Logic Pro X.
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי DJ

לימודי DJ במכללת BPM - קורס הדי ג'יי המקיף בישראל! כדי להיות DJ איכותי צריך להכיר את הציוד, לדעת למקסס בביטמיקס (Beatmatching), היכרות עם תוכנות תקלוט כמו Traktor ו-Rekordbox DJ, סקראצ'ינג, מאשאפ, תכנן סט ובקיצור, יש המון מה ללמוד!
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי תיאוריה מוזיקלית

התיאוריה המוסיקלית היא הבסיס להכל. מלודיה, הרמוניה, קצב ומקצב. לא משנה איזו מוסיקה אתם מתכוונים לנגן, בקורס זה תלמדו את השפה המוסיקלית על כל חוקיה וכלליה.
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודים לזמרים יוצרים

מסלולי לימודים לזמרים-יוצרים במכללת BPM. בואו ללמוד את עולמות ההלחנה, כתיבת שירים וטקסטים, פרפורמנס, הופעה מול קהל, בניית סקיצות בקיובייס ופיתוח קול. במכללת BPM תקבלו את כל הכלים כדי להצליח בתעשייה בתור זמרים יוצרים עצמיים.
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי תעשיית המוסיקה

אם אתם מתכוונים להכנס אל תעשיית המוזיקה, כדאי שתדעו כמה דברים לפני. התעשייה מלאה במאות מוזיקאים עצמאיים שרק מנסים להגשים את חלומם. כנראה בדיוק כמוכם! כדי לדעת איך להתנהל נכון בתעשייה פתחנו את הקורס הזה, בואו ללמוד איך לקדם את…
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי רדיו וקריינות

הרדיו חי, בועט, משפיע ומעצב את הטעם המוסיקלי מיליוני אנשים במדינה. חוץ מלהחליט איזה שיר יתנגן צריך לדעת להגיש, לקריין לערוך תוכן ולדבר על מה שבאמת מעניין. את כל זה אפשר ללמוד אצלנו ב-BPM!
לכל הקורסים באותה קטגוריה

לימודי מוזיקה לנוער

בין הקורסים שלנו תוכלו למצוא קורסים המותאמים במיוחד לנוער. קורס DJ, אבלטון, קיובייס והפקה מוסיקלית לנוער. בואו לעשות איתנו את הצעדים הראשונים שלכם בתעשיית המוזיקה.
לכל הקורסים באותה קטגוריה