תחרות הרמיקסים ל”BOOM” הסינגל החדש של אגם בוחבוט ואלי מתנה!

התחרות נסגרה, הכרזת הזוכה בהמשך העמוד!

שיר התחרות

הירשמו להורדת הערוצים של “BOOM”

על מנת להשתתף, הירשמו ע”י מילוי הטופס (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להורדת הערוצים’) והורדת חבילת הערוצים. צרו את הרמיקס הייחודי שלכם לשיר “BOOM” של אגם בוחבוט ואלי מתנה והעלו אותו לעמוד לעמוד ה-Soundcloud שלכם. על הרמיקס להיות באורך של 2-5 דקות. לאחר ההעלאה, יש לשלוח את הקישור לרמיקס שלכם (הרמיקס צריך להיות במצב ‘ציבורי’ בסאונדקלאוד, קישורים פרטיים לא יתקבלו) ע”י טופס ההגשה (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להגשת הרמיקס’).

מועד אחרון להגשה: 9.9.2023 בשעה 23:59

לצפייה בתקנון התחרות

נתקלתם בבעיות טכניות בהורדת הקבצים? צרו קשר במייל [email protected]

אודות התחרות

מכללת BPM שמחה להזמין אתכם לתחרות הרמיקסים הרשמית ל”BOOM”, הסינגל החדש של הזמרת אגם בוחבוט והדיג’יי אלי מתנה!

במסגרת התחרות, אנחנו מזמינים את כל היוצרים והיוצרות ליצור גרסת רמיקס מקורית לשיר “BOOM”, ולזכות בפרסים שווים מתנת רשת חנויות “חלילית”! הרמיקס הזוכה ייבחר על ידי צוות שופטים המורכב מאלי מתנה ונציגים מטעם האמנים ומכללת BPM.
אגם בוחבוט ביססה את מקומה בתעשיית המוזיקה כבר בגיל צעיר, עם הצלחתה בתוכנית “בית ספר למוסיקה”, שהובילה לקריירה מלאת להיטים כמו “דובשנייה”, “באתי להציל אותך”, “קופידון” ועוד רבים. שירה החדש “BOOM” בהפקת הדיג’יי המוביל אלי מתנה כבר הפך ללהיט מיידי בסצינת המועדונים בארץ!

פרסים

פרסי התחרות יינתנו ע”י נותנת החסות הרשמית:

הפרסים לזוכה: זוג מוניטורים Adam Audio T7V בשווי 2,628 ש”ח!

הזוכה בתחרות הרמיקסים: BNN Remix

נועם זוכה בפרס הגדול –  זוג מוניטורים Adam Audio T7V!

נועם מספר לנו על הרמיקס: “אני נועם, מפיק מוזיקלי כותב ומלחין ויש לי פרויקט רמיקסים בשלוש שנים האחרונות בשם BNN Remix שהרמיקסים שלו הגיעו למאות אלפי צפיות והשמעו בכל הרחבות בארץ. ברגע שראיתי את התחרות לשיר המעולה הזה ידעתי שאני חייב להיכנס ולתת קצת מהוייבים שלי, שהם בעצם קצת פסייטראנס, סאונד שמן ולידים שמרגישים אותם בכל הגוף. למרות זאת החלטתי לשמור הרבה מהוייב המקורי של השיר כי מאוד אהבתי את ההפקה שלו. אני חושב שבאמת הצלחתי לשלב בין העולם של אלי לעולם שלי, בשימוש בחלק מהאלמנטים המקוריים שלו, שזה מבחינתי מה שהופך רמיקס לרמיקס טוב. מקווה שתאהבו ותודה רבה לכם על התחרות הזאת, זה באמת חסר כאן בארץ!”.