טראוויס סקוט (Travis Scott), תחרות הביטים של מכללת BPM ולייב ניישן!

הגישו את הביט המקורי שלכם לתחרות

צרו את ה-Travis Scott-type beat הייחודי שלכם והעלו אותו לעמוד לעמוד ה-Soundcloud שלכם. לאחר ההעלאה, יש לשלוח את הקישור לביט שלכם (הביט צריך להיות במצב ‘ציבורי’ בסאונדקלאוד, קישורים פרטיים לא יתקבלו) ע”י טופס ההגשה (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להגשת הביט’).

מועד אחרון להגשה: 8.3.2023 (עד 23:59)

נתקלתם בבעיות טכניות בהגשת מועמדות לתחרות? צרו קשר במייל [email protected]

אודות התחרות

רוצים שהביט שלכם יחמם את טראוויס סקוט בזמן שאתם צופים מהגולדן רינג? ב-14.3 ענק ההיפ-הופ יגיע להופעת ענק אחת בישראל, ואנחנו במכללת BPM החלטנו לחגוג עם תחרות ביטים ענקית בשיתוף לייב ניישן!

אז מה צריך לעשות? הכינו את ה-Travis Scott-type beat* (ביט היפ-הופ בסגנון האופייני לאמן) הכי לוהט שאתם יכולים באורך של 60-120 שניות, ושלחו לנו אותו דרך טופס ההגשה. הביטים שיישלחו יעברו אצל פאנל שיפוט רשמי הכולל נציגים של לייב ניישן ומכללת BPM, שיבחרו את הזוכה ב-2 כרטיסי גולדן רינג להופעה של טראוויס סקוט בפארק גני יהושע, עם הביט הזוכה שינוגן ע”י דיג’ייז החימום אורי שוחט ודיג’יי מושיק!

*הביט המוגש לתחרות חייב להיות מקורי לחלוטין, ללא הפרה של זכויות יוצרים. מארגני התחרות לא לוקחים אחריות על הפרת זכויות מסוג זה

הפרס הגדול

כרטיס גולדן רינג זוגי להופעה של Travis Scott בפארק הירקון ב-14.3.23 + נגינת הביט הזוכה ע”י דיג’ייז החימום אורי שוחט ודיג’יי מושיק בסט החימום להופעה!

הזוכה בתחרות הביטים של טראוויס סקוט: ADHM

הזוכה הגדול בתחרות הביטים הוא ADHM, שיזכה בפרס הגדול – זוג כרטיסי גולדן רינג להופעה של טראוויס סקוט ב-14.3 וניגון הביט בסט החימום להופעה של אורי שוחט ודיג’יי מושיק!

אדהם מספר לנו על הביט הזוכה: “אחד מהסאונדים הכי מזוהים עם טראוויס סקוט זה שהוא אוהב לסמפל גיטרות ואוהב תופים פאנצ’יים, אז התחלתי את הביט עם זה במחשב. בנוסף, כשאני חושב על טראוויס סקוט אני חושב על סינתיסייזרים ספיסיים, אז הוספתי את זה כדי לחזק את הוייב של הביט, לצד זה שרוב הביטים של טראוויס הם בטמפו איטי, אז הלכתי גם על זה. מקווה שנהנתם!”