מרכז הדרכה מוסמך Ableton ללימוד Live

BPM גאה להיות חלוצה בארץ ולהעביר את קורס ההתמחות הראשון בארץ עם הסמכה בינ”ל לתוכנת Ableton Live. אייבלטון לייב נחשבת לאחת מתוכנות המוסיקה הפופולאריות ביותר בעולם, וזכתה בשלל פרסים על היותה התכנה האולטימטיבית ליצירה, הקלטה ונגינה בזמן אמת. התכנה נבחרה על ידי המפיקים הדיג’ייז והמוזיקאים המצליחים ביותר בעולם, מסגנונות מוזיקה מגוונים, ובהם למשל: סקרילקס, דאפט פאנק, פול ואן דייק, ארמין ואן ביורן, דפש מוד, ניקולאס ג’אר ועוד.

 

אבלטון לייב, קצת על התוכנה

אבלטון (Ableton), מרכז הדרכה מוסמך בינ"ל - מכללת BPM

אייבלטון לייב היא התכנה והפופולרית ביותר בשימוש במחשב להופעות, בין אם בנגינת אלבומים שלמים, באלתור חי וכמובן בעבודה עם סינתיסייזרים וכלי נגינה, וירטואלים וחיצוניים. אבלטון לייב מגיעה עם כמות אדירה של כלים ואפקטים, כאשר ניתן לשרשר ולחבר ביניהם באיזו דרך שרוצים. יוצרים מרחבי העולם חולקים את הקומבינציות הייחודיות שלהם ובכך מעניקים השראה ליוצרים נוספים. העקרון המודולרי שלה מאפשר התנסות בדרכי יצירה שונות ומגוונות, ללא צורך להגביל את תהליך היצירה למודל עבודה אחד.

 

אייבלטון, מרכז הסמכה בינ”ל

מרכז הדרכה מוסמך Ableton - מכללת BPM

מכללת BPM היא מוסד הלימודים הראשון בישראל עם הסמכה בינ”ל להכשרה מקצועית על התוכנה. את הקורס מעבירים המרצים המובילים בארץ לשימוש בתוכנה, מביניהם יחזקאל רז, מדריך בעל הסמכה בינלאומית להכשרה על התוכנה – Ableton Certified Trainer. את הקורס המקצועי שלנו ניתן ללמוד בכל שלב בקריירה המקצועית, כדי ללמוד יצירה והפקה ברמה הבסיסית עד המקצועית ביותר, יצירת הופעת לייב לפרויקטים מוזיקליים קיימים, ביצוע עבודות סאונד מקצועיות, ומיועד לכל הגילאים החל מ-18, עם אפשרות לקורס נוער החל מגיל 13!

מתוקף היותה מוסד מוסמך, המכללה דואגת ליצור חוויה סטודנטיאלית מקצועית ותרבותית רחבה סביב עולם התוכן של אייבלטון לייב, זאת דרך סדנאות אמן, מאמרים מקצועיים, סרטונים הדרכה ואירועים שונים העוסקים בה.

צפו בסרטון סיכום של ערב Ableton Live שהתקיים במכללה

צפו בפלייליסט סרטוני הדרכה בנושא אייבלטון לייב

חולמים לדעת ליצור ולהפיק מוזיקה באבלטון? לפרטים המלאים על קורס Ableton Live במכללת BPM