מרכז הדרכה מוסמך Steinberg ללימוד Cubase

מכללת BPM היא מרכז ההסמכה הרשמי (Certified Training Center) הראשון בארץ ללימוד התוכנות של חברת Steinberg העולמית. המכללה מעניקה לתלמידיה הכשרה מוסמכת מטעם סטיינברג, יצרנית התוכנות המובילות לתחום המוסיקה, העריכה, המאסטרינג וההפקה, בית היוצר של תוכנות דוגמת Cubase, Nuendo, Wavelab וטכנולוגיות ASIO ו-VST. במכללה מתקיימים דרך קבע ימי עיון הסוקרים את השדרוגים בתכנה ללא עלות לסטודנטים ולבוגרים.

 

הסמכה בלעדית מסטיינברג למכללת BPM

מרכז הדרכה מוסמך מטעם Steinberg - מכללת BPM

טקס הענקת תעודת הסמכה מיוחדת במינה, שהוענקה מטעם מרכז Steinberg בהמבורג, בגרמניה, התקיים במכללת BPM, והפך אותה למוסד הראשון בארץ, ולאחד מהנבחרים בעולם, שיתן הכשרה מוסמכת סטיינברג. אילן מורד, האחראי על הייעוץ המקצועי והתמיכה הטכנית בחלילית, היה הגורם המקשר בין שני הגופים: “סטיינברג בחנו את מכללת BPM במשך שנתיים”, הוא מספר, “כדי לתת אישור Certified Training Center, מתקיימת בדיקה מקיפה של תוכנית הלימודים באותה מכללה, טיב המורים המלמדים בה, מהלך הלימודים, הציוד בו משתמשים במתקן הלימודים ועוד פרמטרים שונים. כיוון שהסטנדרט שהחברה דורשת הוא גבוה, לא קיימים הרבה מרכזי הכשרה כאלה בעולם”.

 

לימוד Cubase:

מטרת שיטת הלימוד היא הקניית חינוך מוזיקלי יצירתי בעזרת Cubase, והיא מספקת למורה יכולות ואמצעים מגוונים ללימוד הפקת מוזיקה מודרנית. תוכנית הלימוד מעניקה לסטודנט חומר רב, כמו משימות, פרויקטים ב-Cubase, קבצי אודיו, קבצי MIDI , לופים, קבצי וידאו ועוד. לצורך הפעלת התוכנית מכללת BPM הקימה כיתת מחשבים מיוחדת לקיובייס, הכוללת כרטיסי קול, מקלדות שליט הוכמובן תוכנות Cubase בגרסה העדכנית ביותר בכל מחשב.

קונספט הלימוד הוא מהפכני וייחודי לסטיינברג, ובמהלכו נלמדת תוכנת Cubase באופן יסודי, בשילוב עם לימוד הפקה מוזיקלית וטכנולוגית המוזיקה.במהלך הקורס מספקת סטיינברג פרויקטים לצורך עבודה, משימות שיעור, דפי עבודה, קבצי אודיו, מידי ולופים באיכות גבוהה, הדרכות ווידאו ועוד.

תוכנית הלימוד מועברת ע”י המרצים המובילים בארץ ללימוד התוכנה, מביניהם חגי דוידוף, מרצה מוסמך בינ”ל מטעם סטיינברג להכשרה מקצועית על התוכנה.

אידן חנה מנכ”ל BPM: “אנו מעודדים שימוש בתוכנות קיובייס חוקיות, ולכן בנוסף להסכם ההכשרה עם סטיינברג אנחנו מסבסדים את התוכנות עבור הסטודנטים בקורסים השונים, וזאת בהתאם למבצעים השונים שיצרנו לטובת הסטודנטים”.

 

BPM Steinerg

 

יבואנית Steinberg בישראל:

חלילית, שהיא היבואנית הבלעדית של סטיינברג בישראל, המליצה על מכללת BPM למרכז ההכשרה. מספר אילן מורד: “חשוב מאד שהציוד עליו יעבדו התלמידים יהיה ברמה ספציפית. מדובר בכרטיסי הקול, מחשבים, תוכנות וכמובן המתקנים החדישים והסטנדרט הגבוה של המכללה עצמה”. בצעד זה למעשה מבצעת סטיינברג מהפכה בתחום ההשכלה המוזיקלית המודרנית, ולאחר שנים של פיתוח תוכנית זו, קובעת סטיינברג קריטריונים וסטנדרטים ללימוד הפקה מוזיקלית, וממסדת את התחום תחת תוכנית לימודים מקיפה.

 

צפו בפלייליסט סרטוני הדרכה בנושא תוכנת קיובייס של סטיינברג

חולמים להתחיל ליצור ולהפיק עם קיובייס? לפרטים על קורס Cubase במכללת BPM