מלגה למוזיקאים, מלגת לימודים ע”ש ספיר בנדה ז”ל

מכללת BPM ומשפחת בנדה מוקירים את זכרו של ספיר בנדה ז”ל עם מלגת לימודים על שמו, אשר תוענק ל-3 יוצרי/ות מוזיקה אלקטרונית.

 

אודות ספיר בנדה ז”ל

ספיר בנדה למד במכללת BPM במסלול הפקה אלקטרונית והמשיך גם לקורס הפקה אלקטרונית למתקדמים בהנחיית איתן רייטר. במהלך תקופת הלימודים שלו במכללה זכינו להכיר בחור מקסים, מלא אהבה לאנשים ולמוזיקה, סטודנט מוכשר שאהב ליצור ולהתחבר לאנשים ותמיד שאף קדימה. באפריל 2021, ספיר נהרג בתאונת דרכים טראגית שהשאירה את משפחתו, חבריו ואותנו צוות המכללה עם חור עצום בלב.

 

אודות המלגה

כחלק מהנצחת שמו של ספיר, מכללת BPM ומשפחת בנדה רוצים להעניק מלגת לימודים בסך כולל של 27,000 ש”ח שיחולקו בין 3 מוזיקאים/ות. המלגה מיועדת למוזיקאים/ות בתחילת דרכם/ן, אשר יש להם/ן את כל מה שמוזיקאי/ת מצליח/ה צריך/ה, ומה שמונע מהם/ן לממש את ייעודם/ן הוא הפן הכלכלי. מלגה זו היא מלגה פרסונלית וחד-פעמית שתוענק ל-3 מוזיקאים/ות העוסקים/ות ביצירת מוסיקה אלקטרונית, מלאי/ות תשוקה, אשר מוכנים/ות להעיד כי ידבקו בלימודים ויעמדו בכל המטלות הנדרשות על מנת להיכנס לתעשיית המוסיקה וכמובן להצליח.

 

מלגת ספיר בנדה למוזיקאים, כיצד ניתן לקבל את המלגה?

3 יוצרי/ות מוזיקה אלקטרונית ייבחרו ע”י הצוות הפדגוגי לקבלת מלגת לימודים ע”ס 9,000 ש”ח לכל יוצר/ת. להגשת מועמדות לקבלת המלגה, יש ללחוץ על הכפתור “אני רוצה להגיש מועמדות” ולמלא את הפרטים הנדרשים בטופס הנפתח*.

 

*קבלת המלגה בכפוף לעמידה בתנאים המקדימים לקבלת מלגה

מועד אחרון להגשת מלגה (סבב 1): 09/05/22