קורס נוער לפסח – לימודי די ג’יי ומוסיקה אלקטרונית

חופשת הפסח היא הזדמנות נהדרת לנוער לקבל ערך לימודי מוסף ולשבור את שגרת הלימודים, ואיזה דרך יותר טובה מללמוד מוזיקה? מדי שנה מכללת BPM פותחת את שעריה בפני בני נוער מגיל 13 ומעלה, לטובת מגוון עשיר של קורסים ולימודים בתחום המוזיקה – תקלוט, יצירה והפקה של מוזיקה אלקטרונית, תוכנות ליצירת מוזיקה ועוד רבים.

 

רוצים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם!

 

קורסי הנוער של BPM – מחזור פסח

אם השאיפה המוסיקלית שלך מפותחת כבר מגיל צעיר, ואתה חולם על להרקיד אלפי אנשים או ליצור את הלהיט הבא באולפן הביתי שלך, מקומך בקורסי הנוער של מכללת BPM!

בחופשת הפסח יפתחו קורסי הנוער הבאים:

DJ לנוער
קורס FL Studio לנוער

השאירו פרטים או צרו איתנו קשר לפרטים והרשמה, מספר המקומות מוגבל מאוד!

פרטים נוספים על קורסי הנוער בחופשת הפסח

קורס תקלוט לנוער

הקורס המוביל, המקיף והאיכותי בישראל ללימודי תקליטנות לילידים ונוער! בקורס די ג’יי לנוער תרכשו את הבסיס התיאורטי והמעשי הדרוש להתחלת העבודה כ-DJ, תוך תפעול הציוד המתקדם ביותר בשוק.

היום DJs נחשבים למוסיקאים לכל דבר ועניין, כאשר הפטיפון, הקומפקט, המחשב והמיקסר הם כלי הנגינה שלהם. התחום הפך למבוקש במיוחד הודות לשילוב המושלם שלו בין חופש מוסיקלי ויצירתי לבין שליטה טכנית מלאה של העוסקים במלאכה. מי שהתנסה/התנסתה בתקלוט, יודע/ת שאין סיפוק גדול יותר מקבוצה של אנשים שרוקדים ומחייכים לצלילי DJ set מוצלח.

 

תאריך ושעות הקורס:

היקף הקורס: 7 מפגשים של 3 שעות, סה”כ 21 שעות.

תאריך התחלת הקורס: 31/03/20, בשעות: 10:00-13:00

קורס FL Studio לנוער

התוכנה שכבשה בסערה את עולם ההפקה האלקטרונית, וכיום נמצאת בשימוש ע”י המפיקים הגדולים בעולם ההיפ-הופ, טראפ, דאבסטפ ואלקטרוניקה. מכללת BPM היא מוסד הלימודים היחיד בישראל שמוסמך מטעם יצרנית התוכנה, Image-Line, ללימוד התוכנה. בקורס תקבלו את כל הכלים הדרושים לעבודה עם התוכנה בכלל, וליצירת מוסיקה אלקטרונית מכל הסוגים בפרט.

מכללת BPM היא מוסד הלימודים המוביל בישראל ליצירה והפקה מוסיקלית, עם למעלה מ-1,000 בוגרים בשנה. שערי המכללה פתוחים עבור 44 קורסים מקצועיים שעוסקים במוסיקה.

 

תאריך ושעות הקורס:

היקף הקורס: 7 מפגשים של 3 שעות, סה”כ 21 שעות.

תאריך התחלת הקורס: 05/04/20, בשעות: 10:00-13:00

מרצה הקורס – עמית DJ Pipe רואי

מרצה הקורס – אייל שקל דוידי

צפו בבוגרים של BPM ממליצים על הלימודים

רוצים לשמוע פרטים נוספים? השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם!