תחרות הרמיקסים ל”שרדונה” הסינגל החדש של אקו!

שיר התחרות

הירשמו להורדת הערוצים של “שרדונה”

על מנת להשתתף, הירשמו ע”י מילוי הטופס (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להורדת הערוצים’) והורדת חבילת הערוצים. צרו את הרמיקס הייחודי שלכם לשיר “שרדונה” של אקו והעלו אותו לעמוד לעמוד ה-Soundcloud שלכם. על הרמיקס להיות באורך של 2-5 דקות. לאחר ההעלאה, יש לשלוח את הקישור לרמיקס שלכם (הרמיקס צריך להיות במצב ‘ציבורי’ בסאונדקלאוד, קישורים פרטיים לא יתקבלו) ע”י טופס ההגשה (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להגשת הרמיקס’).

מועד אחרון להגשה: 15.6.2023

לצפייה בתקנון התחרות

נתקלתם בבעיות טכניות בהורדת הקבצים? צרו קשר במייל [email protected]

אודות התחרות

אקו ומכללת BPM שמחים להזמין אתכם לתחרות הרמיקסים הרשמית ל”שרדונה”, הסינגל החדש של הזמרת-יוצרת והראפרית אקו!

במסגרת התחרות, אנחנו מזמינים את כל היוצרים והיוצרות ליצור גרסת רמיקס מקורית לשיר “שרדונה”, ולזכות בפרסים שווים! הרמיקס הזוכה ייבחר על ידי צוות שופטים המורכב מצוות המכללה ואקו.
כבר שנים שאקו נחשבת לאחת הזמרות והפרפורמריות הטובות ביותר שראתה הסצנה, אחרי שיתופי פעולה מפתיעים ופורצי גבולות כמו נגה ארז, רד אקסס, ג’יין בורדו והדג נחש יצאה בשנים האחרונות בקריירת סולו והוציאה שני אלבומים מצליחים שייצבו אותה כאחת מהדמויות הנשיות המובילות בהיפ-הופ הישראלי. בשנה האחרונה יצרה את הפסקול לסדרה “המפקדת” של כאן 11 אשר זכתה בפרס הפסקול הטוב ביותר בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה.
את השיר “שרדונה” כתבה אקו והפיק מתן אגוזי, שהפיק גם את “קארמה” הלהיט מאלבומה הקודם. “שרדונה הוא המחווה שלי למוזיקה שגדלתי עליה, הסאונד שדרכו עוברת המהות הישראלית מבחינתי: תחושה של כאוס, הישרדות ומרדף שעטופים בשמחת חיים ושמש נצחית”.

פרסים

קילומבו - מכללת BPM

פרסי התחרות יינתנו ע”י נותנת החסות הרשמית:

הפרסים לזוכה: סינטיסייזר ארטוריה MicroFreak בשווי 1,760 ש”ח + קידום הרמיקס בכל הפלטפורמות של אקו + זוג כרטיסים להופעה של אקו בבארבי.

הזוכה בתחרות הרמיקסים של אקו: Tal Mendel

הזוכה הגדול בתחרות הביטים הוא Tal Mendel, שיזכה בפרס הגדול – סינטיסייזר ארטוריה MicroFreak בשווי 1,760 ש”ח + קידום הרמיקס בכל הפלטפורמות של אקו + זוג כרטיסים להופעה של אקו בבארבי!

טל מספר לנו על הרמיקס: “ברמיקס שלי החלטתי לשלב קצת מעולם ההיפ הופ וקצת מעולם הקיק באס הישראלי. את האמת שבדרך כלל אני לא מפיק כאלו סגנונות, אבל פשוט הרגיש לי טבעי להגיע לשם. כמובן שאקו עם הוייב הג’אזי והגרובי ברקע נתנה צבע מטורף, שמוסיף ומחבר הכל.”