שיר התחרות

הירשמו להורדת הערוצים של “Space Sum”

על מנת להשתתף, הירשמו ע”י מילוי הטופס (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להורדת הערוצים’) והורדת חבילת הערוצים. צרו את הרמיקס הייחודי שלכם לשיר “Space Sum” של Kino Todo והעלו אותו לעמוד לעמוד ה-Soundcloud שלכם. לאחר ההעלאה, יש לשלוח את הקישור לרמיקס שלכם (הרמיקס צריך להיות במצב ‘ציבורי’ בסאונדקלאוד, קישורים פרטיים לא יתקבלו) ע”י טופס ההגשה (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להגשת הרמיקס’).

מועד אחרון להגשה: 18.9.2022

תקנון למשתתפים

נתקלתם בבעיות טכניות בהורדת הקבצים? צרו קשר במייל [email protected]

אודות התחרות

מכללת BPM ופסטיבל DGTL מזמינים אתכם לתחרות הרמיקסים לאמן Kino Todo!

במסגרת התחרות, אנחנו מזמינים את כל היוצרים והיוצרות ליצור גרסת רמיקס מקורית לטראק “Space Sum”, ולזכות בפרסים שווים כמו כרטיסי VIP לפסטיבל, ציוד מקצועי לדיג’ייז ואף מפגש מנטורינג עם קינו טודו!

קינו טודו הוא שם האמן של יאיר רביב, מפיק, דיג’יי ואחד מאמני האנדרגראונד העולים של המזרח התיכון וסצינת המוזיקה של הקהילה הגאה בתל אביב. לאחרונה סיים את הפקת אלבום הבכורה שלו הכולל שיתופי פעולה עם אמנים כמו סימה נון, Miluhska, Reo Cragun ועוד, והמוזיקה שלו מציגה מנעד רחב של סגנונות אלקטרוניים הכולל ביטים שבורים, פופ והאוס מעוות ודאנס מתקדם.

לקינו מגוון מרשים של רליסים בלייבלים כמו City Slang, Life and Death, Blue Shadow ו-Disco Halal, והרליס הראשון שלו “Gidafi Na” והגיע במהרה למצעדים והפך לנשק גדול ברחבות.

פרסים

קילומבו - מכללת BPM
פסטיבל DGTL ת"א 2022

כל פרסי התחרות יינתנו ע”י נותני החסות הרשמיים:

מקום ראשון: כרטיס זוגי לפסטיבל DGTL ת”א 2022 + זוג כרטיסי בקסטייג’ לפסטיבל DGTL + מפגש הפקה עם Kino Todo באולפן + קונטרולר דיג’יי מדגם Native Instruments F1/X1/Z1