בוגרי BPM כובשים את המצעדים הבינלאומיים

שלומי אלגרבלי ובן קסוס היו חברי ילדות. השנים עברו, ואחרי שכל אחד מהם בנפרד הגיע ללמוד ב- BPM (שלומי בוגר EMP, בן קסוס בוגר קיובייס) וסיימו את לימודיהם הם נפגשו ואחרי הידע שצברו במכללה הם החליטו לאחד שוב כוחות.
השניים הקימו את ההרכב האלקטרוני SyncTronik שכבר מתחיל להכות גלים בחו”ל, ועכשיו הגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם.

שלומי, ספר לנו על הדרך שלכם עד היום
“ה-Ep הראשון שהוצאנו נקרא Electric Booze, הוא שוחרר בדיוק שנה לאחר סיום הלימודים במכללה, ע”י Ovnimoon Rec, תוצר שסיכם 8 חודשי עבודה וגיבוש רעיונות עם המון גוונים מעולם פסיי טראנס מלודי מעניין אשר טומן בחובו סימפולים הקשורים לאישיויות מן העבר המוכרות לכולנו, כגון: מוחמד עלי, מרטין לות’ר קינג והווקאל המפורסם מהסרט “החטופה” בכיכובו של ליאם ניסן ועוד רבים וטובים.

הEp נוגן במספר נרחב של מסיבות ופסטיבלים, על ידינו ועל ידי אחרים שביקשו לנגן את הקטעים כחלק מסט, במסיבות ברחבי הארץ וברחבות הפסטיבלים שמעבר לים ואף ספג ביקורות משובחות מקהל המאזינים וממספר אמנים משפיעים בארץ ובחו”ל. ה Ep השני נקרא SHIFTIN‘, גם הוא שוחרר ע”י Ovnimoon Rec, הינו האלבום שאותו אנו מכנים, “היציאה מהקופסה ועיצוב הפנים של SyncTronik.”

מה זה אומר?
“להבדיל מה Ep הראשון שהיה יותר עניין של ניסוי וטעייה, ב Ep השני כבר ידענו לאיזה כיוון ניקח אותו, היום הוא ללא ספק ספינת הדגל שלנו, בדומה לקודמו, גם פה קיימים סימפולים של אישים מוכרים אשר אותם נעדיף לא לחשוף, תצטרכו לשמוע בעצמכם ולקחת חלק באוירה הפסיכו-אירופאית-קלאסית של פרוגרסיב טראנס (כך אנו מגדירים את הקטעים), בעקבותיו הגיעו מספר הצעות מלייבלים שונים בארץ ובחו”ל (Hadra, Atoms, Emd וכו’), בנוסף, הצעה מעניינת הגיעה מהמגזין הנודע Mushroom Magazine, לבצע ראיון ראשון בזירה הבין – לאומית.” 

https://www.youtube.com/watch?v=nj4AwzYlEEY

שניכם החלטתם להגיע וללמוד ב- BPM, איך אתם מרגישים שהלימודים כאן השפיעו עליכם?
שלומי: “ב- BPM קיבלתי את כל מה שהייתי צריך לדעת על צורת ההפקה מצוות מרצים ומוסיקאים שלדעתי הם הכי טובים בארץ, עם אין סוף הכוונה מחגי דוידוף, יחזקאל רז, וגיא מנצור. כשקיבלתי הערות מיריב עציון (המנהל הפדגוגי) או ‘כל הכבוד’ כשהיה מגיע, זה הוביל אותי לעשות את מה שאני עושה על הצד הטוב ביותר. אם לא המכללה לא הייתי כאן ובטח שלא בזמן כזה קצר. כששואלים אותי כמה זמן אני עושה מוסיקה אני עונה ‘שנה וחצי’, המועד שבו סיימתי ללמוד ב- BPM.”
בן: “אני התחלתי לעסוק במוזיקה כבר בגיל 8 כשקיבלתי את הגיטרה הראשונה שלי. משם האהבה למוסיקה רק הלכה וגדלה. ניגנתי בלהקות והרכבים שונים ותמיד שאפתי ללמוד ולדעת עוד. לבסוף החלטתי לקחת את זה צעד קדימה וללמוד קיובייס ב- BPM כדי לקבל כלים והכוונה. במכללה נחשפתי לעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות ותחת הכוונתו המדהימה של המרצה אופיר וייברג יכולתי לממש את כל הידע שצברתי”.

על מה אתם עובדים בימים אלה?
כיום אנחנו מסיימים Ep שלישי במספר אשר ישוחרר בקרוב ע”י Werk It Music Records, אנו משתדלים לנגן בכמה שיותר מסיבות ותמיד לוקחים ברצינות את מה שאנו עושים, ללא הסתכלות על כמות האנשים, בין אם זה 50-60 איש או 1000-3000, אנחנו נותנים הכל ועד הסוף.

כיום אנו עובדים על חומרים חדשים להרכב חדש, בסגנון שמשלב בתוכו פרוגרסיב אופביט עם נגיעות של פרוגרסיב האוס, תחת השם “AZGARD”. 
בנובמבר ננגן עם אחד מהמרצים האהובים ליאור מימון (Lish) בפסטיבל בדרום הארץ. בשבילנו זה סוג של הגשמה עצמית והוכחה שההשקעה והתמדה משתלמות בסוף. בקיצור יש לנו עוד כמה קלפים בשרוול, אבל לא הכל נחשוף כאן, אז יש אחרי מה לעקוב”

האזינו לSyncTronik :

דף האמן בחנות המוזיקה הבינלאומית, PsyShop
דף האמן בחנות המוזיקה הבינלאומית, Beatport, שם ניתן לראות את השחרורים האחרונים בחו”ל, בנוסף לקטעים בודדים אשר זכו במקומות נכבדים בכמה מצעדים בזירת הטראנס העולמית.

קישור לדף האמן ב Soundcloud
דף הבית של ההרכב בפייסבוק
ערוץ ההרכב ב – Youtube

בואו להפוך לכוכבים הבאים של עולם המוזיקה האלקטרונית, לחצו כאן לפרטים על מסלול EMP במכללת BPM.