אין דרך חזרה – קיריל קומרוף בדרך לקריירה בינלאומית

קיריל קומרוף החל ללמוד במסלול ה-EMP ליצירת והפקת מוזיקה אלקטרונית ב BPM בהיותו בן 19 בלבד, וכיום בגיל 21 הוא כבר אחרי EP (שהושק לאחרונה בערב מיוחד ב”חתול והכלב”), ריליסים עם לייבלים בחו”ל וקטעים שנכנסו גבוה במצעדים: “למכללה הגעתי עם ידע בסיסי באייבלטון לייב, אותה התחלתי להכיר כשלוש שנים קודם לכן.
ב BPM יצא לי ללמוד אבלטון עם יחזקאל רז, נציג רשמי מטעם אייבלטון ואחד האנשים היותר מוכשרים שהכרתי. בנוסף, שיעורי ההפקה עם יריב עציון היו מאוד מיוחדים וקיבלתי המון ידע בתחום ההפקה שעוזר לי עד היום ובטוח יעזור לי בהמשך” הוא מספר.

סדנת אמן במכללה בה נכח הובילה לטוויסט מעניין:
“ב BPM יצא לי להכיר גם את הוויקנד הירוס בסדנאת אומן חד פעמית. הם נתנו לי הרבה מוטיבציה להמשיך ולנסות ב22 באוקטובר יצא הרליס הראשון שלי, והוא יצא בלייבל של וויקנד הירוס. שהרליס הספיק לעשות די הרבה רעש עד עכשיו ונכנס ללא מעט צ’ארטים”.

ה-EP, שכלל שני טרקים בסגנון פרוגרסיב האוס, בהחלט נסק כאשר דורג בין 10 הראשונים ברשימת ה Must Hear בז’אנר שלו ולמקום ה 78 המכובד בביטפורט. טרק נוסף שלו בשם no way back אף נכלל באוסף הבוגרים שלנו Future sound of Israel 3, והוא ממש לא מתכוון לעצור שם: “בקרוב צריך לצאת EP בלייבל של גיא מנצור – פלאטנבאנק. ועוד כמה קטעים בלייבלים אחרים בחו”ל. אני בעיקר רוצה להמשיך לעשות את מה שאני עושה ולצפות להתפתחויות, כמו כל יוצר או דיג’יי אני בהחלט רוצה להשיג הכרה יותר משמעותית, לנגן יותר את המוזיקה שלי ולקבל סיפוק מהמוזיקה וממה שאני עושה”. מכאן לפחות, זה נראה כאילו קיריל בדרך הנכונה לשם.

לדף הbeatport, לחצו כאן

לעמוד הsoundcloud
לעמוד הפייסבוק של Komaroff

בואו להשתלב בעולם הפקת המוזיקה האלקטרונית, לחצו כאן לפרטים על מסלול EMP במכללת BPM.