מרכז הדרכה מוסמך Image-Line ללימוד FL Studio

מכללת BPM מתכבדת להיות המוסד הראשון בארץ בעל ההסמכה הבינ”ל (Reocgnized Training Center) ללימוד תוכנת ה-DAW הפופולארית FL Studio. תוכנת FL Studio (במקור FruityLoops) כבשה בסערה את עולם ההפקה האלקטרונית המודרני, והפכה במהרה לתוכנה המועדפת על כמה מהמפיקים המובילים בעולם, דוגמת Martin Garrix, Metro Boomin ו-9th Wonder.

 

FL Studio

תוכנת FL Studio מבית Image-Line

FL Studio נחשבת לאחת התוכנות המובילות בשוק ה-DAW העולמי להפקת מוזיקה אלקטרונית. עם כלים מובנים שנחשבים לטופ בתחום, ממשק אינטואיטיבי במיוחד ושמות ענק שעובדים איתה – הפכה במהרה התוכנה הידועה בעברה כפרוטי לופס לאחת הפופולריות בתחום. אחד מהדברים שקידם את אף אל סטודיו לצמרת המגרש הוא גם ללא ספק המוניטין של התוכנה כ”התוכנה של האנשים” – מחירה הזול יחסית, עדכונים חינמיים לכל החיים לרוכשי התוכנה, וההקשבה המרובה של היצרנית אימג’ ליין לבקשות קהל המשתמשים, כולם הפכו אותה לתוכנה שכולם אוהבים להשתמש בה.

 

פרוטי לופס, מרכז הסמכה בינ”ל

מכללת BPM היא מוסד הלימודים הראשון והיחיד בישראל עם הסמכה בינ”ל להכשרה מקצועית על התוכנה. את הקורס מעביר אייל דוידי, המוכר בכינויו שקל ונחשב לאחד מהמפיקים המובילים בסצינת ההיפ-הופ והטראפ בארץ ואחד היוצרים המובילים בתוכנת FL Studio.

כמוסד מוסמך, מכללת BPM רואה עצמה כמחויבת להיות מקור מידע אמין ומקצועי בעולם התוכן של התוכנה, ודואגת לייצר תכנים לשימוש מקצועי בעת יצירה והפקה בתוכנה, ומבצעת סקירות של עדכוני גרסה מרכזיים של התוכנה.

צפו בסדנה בנושא הפקת ביטים בתוכנה

צפו בסקירת הגרסה האחרונה של FL Studio