פרויקט BPM Team, סטודנטים ובוגרי המכללה יוצרים עם האמנים הגדולים!

ליצור מוזיקה ולבטא את הקול היצירתי הפנימי היא פריווילגיה, לעשות את זה עם האמנים הגדולים בתעשייה זו הגשמת חלום! לנו במכללת BPM היה חשוב לייצר את ההזדמנות הזו, ולכן הקמנו את פרויקט ‘BPM Team’, בו הסטודנטים והבוגרים המצטיינים שלנו מקבלים הזדמנות לעבוד עם אמנים מובילים בתעשיית המוזיקה המקומית!

 

איך פרויקט BPM Team עובד?

כאשר נפתח סבב של BPM Team, ייפתח עמוד אירוע הכולל את כל פרטי הפרויקט והאפשרויות של הסטודנטים והבוגרים שלנו להשתלב בתוכה. עקב המגוון הרחב של המקצועות הנלמדים במכללה, ווידאנו כי קיימות משבצות מקצועיות שונות המאפשרות השתלבות של סטודנטים ובוגרים בעלי רקע מוזיקלי מקצועי שונה, בין אם ביצירה, הלחנה, כתיבת טקסטים או סאונד – לכולם יש הזדמנות שווה להשתתף!

לאחר סגירת ההגשות, צוות מקצועי מטעם המכללה יבחר את המועמדים שהכי מתאימים להשתתפות בפרויקט ע”פ מספר פרמטרים, ואז מתחילים בשלב השני של הפרויקט המתנהל מול האמן. בתור התחלה, חברי הצוות הנבחרים של BPM נפגשים עם האמן לטובת היכרות ותיאום ציפיות אומנותיות ומקצועיות, ולאחר מכן, על חברי הצוות לשתף פעולה אחד עם השני כדי ליצור סקיצות מקצועיות לשירים בשיתוף האמן/ית המשתתף/ת.

לאחר הגשת הסקיצות, האמן בוחר את הסקיצה או הסקיצות שהכי התחבר אליהן, נותן נקודות לשיפור ולהגשה מחודשת לשאר הסקיצות, ומשם ממשיכים לאולפן ההקלטות!*

*באפשרות המשתתפים לבצע את ההקלטות באולפן לבחירתם, או לחילופין וללא עלות באולפני המכללה

 

Netta Team, הפרויקט הראשון שלנו עם נטע ברזילי

פרויקט BPM Team עם נטע ברזילי - מכללת BPM

Netta Team הוא הסבב הראשון של פרויקט BPM Team, ומטרתו הפקת שירים מקוריים עבור נטע ברזילי. השירים יופקו ע”י סטודנטים ובוגרי המכללה ממגוון הקורסים והמסלולים שלנו (כמו המסלול המקיף להפקה מוזיקלית ומסלול זמר יוצר) תחת הנחיית מפיק מוזיקלי מטעם המכללה, שינהל את התהליך ויהיה לחוליה המקשרת בין נטע לחברי הצוות, כאשר כל צוות כולל כותב טקסטים, מלחין/ה ומפיק/ה מוזיקלי/ת.

במהלך הפרויקט, התקיימו מפגשי הכנה וליטוש חומרים יחד עם נטע, במהלכם למדה נטע להכיר את הצוותים, לתת הכוונה מוזיקלית מקצועית, להשמיע רפרנסים רלוונטיים ועוד. בהמשך, הפרויקט יכלול גם מפגש הקלטות שירה באולפני המכללה עם כל אחת מהקבוצות, כאשר השלב האחרון בהפקה המוזיקלית יהיה מיקס אשר יבוצע ע”י בוגר/ת מצטיין/ת של המכללה.