אור עידו סטודנט במסלול EMP:

מה הביא אותך ללמוד במכללת BPM?

התחלתי ליצור מוזיקה בתור תחביב מגיל צעיר יחסית בתוכנות פחות רציניות, קיבלתי תגובות טובות על המוזיקה שלי ונהנתי מזה מאוד, והחלטתי שאני רוצה לחיות את זה. בנוסף, הייתי במעין צומת דרכים בחיים שלי ובחרתי בנתיב שכולל הימור על החלום שלי.

מדוע בחרת ללמוד במסלול EMP?

בחרתי בEMP כי זה מה שהומלץ לי על ידי היועץ שכנראה קרא אותי נכון. כשקראתי ובדקתי על כל המסלולים, המסלול הזה נראה הכי נכון ומתאים לי כשהרצון שלי הוא לקבל כלים שיגרמו לי להיות מרוצה מהמוזיקה ומהסאונד שלי.

מהם הכלים שקיבלת עד כה במסלול?

קיבלתי כלים רבים, הרחבתי אופקים בכל הנושאים. למדתי דברים שלא שלטתי בהם מספיק בתאוריה מוזיקלית, איך לבנות את הסאונד, איך לחזק אותו, איך ליצור את הצלילים שתמיד רציתי ואיך לשלוט בתוכנות הכי איכותיות בתחום הפקת מוזיקה אלקטרונית .

ספר על חווית הלימוד שלך במכללה:

חווית התרגול באולפנים היא מהנה, חופשית, אין לחץ של זמן ויש בה את כל הכלים לתרגל את כל מה שהייתי צריך לתרגל על מנת להגיע לרמה גבוהה. המרצים מקצועיים, תומכים ודואגים שהמידע שהם מעבירים יחלחל לכל תלמיד. הם הראו נכונות רבה לעזור ולהדריך גם אחרי שעות הלימודים, למי שנתקע עם בעיה באולפן, או סתם רצה להרחיב בנושא כלשהו. המסלול עזר לי להגיע קרוב יותר לסאונד אליו אני מייחל, הוא עזר לי להבין טוב יותר ולדעת מה אני צריך לעשות כדי להגיע לאן שאני רוצה. פעם עשיתי דברים באופן אינטואיטיבי וציפיתי לטוב, עכשיו אני פועל לפי חוקים ומידע שקיבלתי מאנשים בעלי ניסיון וידע רב.

מהן כוונותיך להמשך?

אני מקווה להצליח בתור אמן, המטרה העיקרית שלי היא שאנשים ישמעו את המוזיקה שלי ויבינו בדיוק מה רציתי לספר.