דונלנד מיימון סטודנט במסלול BSP:

מה הביא אותך ללמוד ב- BPM?

ישר כשהשתחררתי לא רציתי לבזבז את הזמן שלי וישר חיפשתי מה לעשות עם עצמי וידעתי שמוזיקה זה הכיוון שלי התחלתי לחפש באינטרנט בתי ספר/ מכללות למוזיקה או הפקה ו- BPM היו הראשונים שהופיעו לי בגוגל אז הסתכלתי וראיתי שהמכללה הזאת נראית מעניינת. נתתי את המספר טלפון שלי וישר התקשרו אליי וקבעתי פגישת יעוץ. ברגע שנכנסתי למכללה התאהבתי האנשים היו נחמדים והאולפנים היו נראים ברמה גבוהה וזה היה נראה כמו מקום שמגניב ללמוד בו.

מדוע בחרת במסלול BSP?

בחרתי ללמוד במכללה את מסלול BSP בגלל שזה המסלול המקיף שהיו בו את כל הדברים שרציתי ללמוד והרבה מעבר.

מהם הכלים שקיבלת עד כה במסלול?

הכלים המשמעותיים שקיבלתי מהמכללה עד כה זה הידע הנרחב בקיובייס שנהיה הדבר שאני הכי אוהב בעולם בערך. ודרכים וגישות להפקה ומיקס שבמהלך הלימודים הבנתי כמה אני אוהב לעשות מיקסים שאני נהנה ליצור את המוזיקה מאפס וגם לגרום לה להישמע טוב ומקצועית.

ספר על חווית הלמידה במסלול BSP?

כל מרצה במכללה הזאת יודע המון וכל השיעורים במכללה משאירים אותי פעור פה מהידע הנרחב שיש למרצים לתת לנו. הלמידה במסלול תורמת למוזיקה שלי להישמע מקצועית הרבה יותר ממה שהיא נשמעה לפני שהגעתי ועוד אני יכול להוסיף שפעם תמיד נרתעתי מהתחלת עבודה והפקה כי היו לי פחדים מהתוכנה, אבל היום שאני והקיובייס נהינו חברים טובים אני יכול להגיד שאני יכול לבוא בלי כלום בראש ואחרי 4 שעות יש לי שיר שלם כבר.

מהן כוונותייך להמשך?

כוונתי להמשך זה כמובן המוזיקה וההפקה שום דבר לא יעצור אותי מלהתעסק בזה גם אם זה אומר שאני אצטרך לעבוד בדבר נוסף חוץ מהמוזיקה העיקר זה המוזיקה!