בן טרייבטש בוגר מסלול EMP:

מה הביא אותך ללמוד ב- BPM?

במוזיקה אלקטרונית, התעסקתי כמה שנים לפני שהגעתי למכללה. לקחתי שיעורים פרטיים, שרפתי שעות באולפן הביתי הבסיסי ביותר שהיה לי, וחקרתי כל דבר אפשרי באינטרנט. לאחר כמה זמן, הרגשתי שאני עומד במקום. מה שנקרא רץ על הליכון, או נותן פול גז בניוטרל. משהו היה חסר. התחושה הייתה שיש פוטנציאל שלא הולך לשום מקום, ואין דבר יותר מתסכל מזה. הרגשתי שאני צריך דחיפה, ידע נוסף והגדרה עצמית. לקראת סיום השירות הצבאי, הגעתי למכללה לפגישת יעוץ. בסיום המפגש ידעתי שזה המקום שיענה לי על הצרכים האלה.

מדור בחרת במסלול EMP?

יועץ הלימודים של המכללה ואני הגענו למסקנה טבעית ש EMP יהיה המסלול שהכי יתאים עבורי, בתור אחד שחיפש ליצור את הטראנס עם הטוויסט ולסנטז את הצלילים של עצמו.

ספר על חווית הלימוד שלך במכללה:

למזלי שובצתי עם כיתה מדהימה. הכרתי חברים מוכשרים, מגוונים, שעם חלקם יצא לי לעבוד בפרוייקטים משותפים. כל מרצה שהיה לנו היה מעבר להיותו מרצה באותו מקצוע: הם היו אנשי ידע, שפותחים לך את הראש לרעיונות חדשניים, גורמים לך לחשוב, ונותנים לך השראה. בסוף כל יום הייתי הולך הביתה, מתיישב באולפן, ושופך את כל היום שעברתי. חוץ מהמרצים, המכללה היא סביבה מדהימה של אנשים- אנשי צוות וסטודנטים, שנותנים לך הרגשה טובה, וביטחון שהיעד שאליו אתה מכוון הוא בר השגה.

במה המסלול תרם לך?

המסלול עזר לי להשיג את מה שרציתי ואפילו יותר: קיבלתי ידע נרחב, הבנתי מי אני מבחינה מוסיקלית, ולאיזה כיוון אני רוצה ללכת, והכרתי אנשים שנתנו ועדיין נותנים לי השראה להמשיך הלאה, בדרך למטרה: לעשות מוזיקה מהלב, שאנשים ייהנו ממנה.

מהן כוונותיך להמשך?

בימים אלה אני עובד על חומרים חדשים במטרה לקחת צעד קדימה. בחרתי לשתף דווקא את אחד מתוך הפרוייקטים הלימודיים שקיבלנו במכללה, כי מבחינתי הוא משקף המון את התהליך שעברתי במהלך הלימודים.