לימודי אונליין, היתרונות של למידה מרחוק

לימודי האונליין הם אפיק מרתק בעולם הלימודים, המפגיש את העולם הדיגיטלי, בו הרבה מאיתנו מתנהלים, למימד הפיזי. במציאות בה אנחנו יכולים לבצע את רוב המטלות היומיומיות שלנו באופן ווירטואלי, ההתאמה של עולם ההשכלה לפורמט זה היא מתבקשת. עם זאת, המעבר מלימודים פרונטליים ללימודים באונליין מעלים שאלות שונות: האם לימודי אונליין יכולים להשתוות בערכם ללימודים פרונטליים? מה היתרונות בלמידה במתכונת אונליין? על כל השאלות הללו ועוד נענה במאמר הזה, ונתייחס ליתרונות של לימודי מוזיקה אונליין עם מכללת BPM.

 

לימודים אונליין, יתרונות

בחירת סביבת הלמידה

למידה פרונטלית סטנדרטית בסיטואציית כיתה מרובת-משתתפים לא בהכרח מתאימה לכולם מלכתחילה. כאשר לומדים באונליין, הסטודנט יכול לבחור את סביבת הלימודים האידיאלית והנוחה לו: בין אם בנוחות של הבית, בבית קפה או מסעדה, או אפילו בטבע – הסטודנט יכול לעשות את מה שהוא צריך כדי לאפשר לעצמו למידה יעילה ופורה.

למידת האונליין, שהיא הרבה יותר אישית, מעלה שאלות לגבי מי שסובל מהפרעות קשב וריכוז ותוהה אם החוסר במסגרת פיזית עלול להקשות עליו. המסקנה היא שברוב המקרים, יכולתו של הסטודנט ליצור לעצמו את המצב האופטימלי ללמידה דווקא מאפשרת יכולת ריכוז גבוהה ועמוקה יותר!

 

קורסי Online מספקים נוחות וגמישות בלוח הזמנים

כאשר לומדים באונליין, הסטודנט יכול לסדר לעצמו את לו”ז הלמידה ע”פ צרכיו והעדפותיו האישיות. בין אם בשעות מסוימות של היום בהן הסטודנט מרגיש יותר פרודוקטיבי, או התאמה של קצב הלמידה בהתאם להבנה האישית של הסטודנט – אונליין מלמד את הסטודנט בקצב ובזמן שנוח לו.

עיקרון זה מאפשר למידה גם למי שמנהל אורח-חיים עמוס למדי, ולנתב את הזמן הפנוי בהתאם ללו”ז האישי של הסטודנט כך שהלמידה תתאפשר בצורה איכותית וללא הפרעות חיצוניות. למעשה מדובר באופציה מעולה לפיתוח קריירה קיימת בקרב מי שלא יכול לוותר על שגרת העבודה היומיומית.

 

לימודי און-ליין מפתחים יכולות טכניות

גם קורסי האונליין הבסיסיים ביותר מצריכים מהסטודנט התמצאות במרחב הטכני. כך יוצא שהסטודנט מקבל ערך מוסף כתוצר לוואי של למידת האונליין – שליטה באמצעי מחשוב, אשר הכרחית לשוק העבודה המודרני על רוב מקצועותיו.

למעשה, קורסי אונליין הם אחת מהתוספות הכי מחמיאות לקורות חיים בשנים האחרונות – הן מעידות על צמא אמיתי לידע, יצר סקרנות בריא וכמובן עצמאות לימודית ויכולת התמצאות בסביבה הדיגיטלית השולטת בעולם החדש.

 

משוב חי בזמן הלימודים

ללמוד מוזיקה אונליין, משוב חי

לימודי אונליין מאפשרים הדמייה של חווית הלימודים הכיתתית, בעיקר על יתרונותיה החזקים – תקשורת ישירה עם המרצה המאפשרת שאלות ותשובות מיידיות, בדיקה של מטלות וקבלת פידבק מיידי ואף דיון פורה בין המרצה לחברי הכיתה.

 

לימודי און ליין הינם חסכוניים וסביבתיים יותר

כאשר לומדים באונליין, נחסך הצורך במספר דברים אשר לרוב מעלים את תג המחיר של חווית הלימודים. למידה מהבית מייתרת את השימוש בסוגי התחבורה השונים כדי להגיע לקמפוס הלימודים – מה שגם בריא לכדור הארץ שלנו. וזאת בלי שהזכרנו את זמן הנסיעות וההתארגנות ביציאה והחזרה מהבית אל הקמפוס וחזור.

 

לימודי On-Line מאפשרים נטוורקינג

לימודי מוסיקה אונליין ונטוורקינג

לימודי אונליין מאפשרים מפגש מקוון עם סטודנטים ומרצים שסביר כי לא הייתם פוגשים בדרך אחרת, גם אם הם רחוקים מכם מאוד על הגלובוס. החיבורים שיכולים להיווצר במסגרת הזאת יכולים להיות חד-פעמיים וחיוניים לפיתוח הקריירה שלכם.

 

לימודי מוזיקה אונליין במכללת BPM, יתרונות

לימודי מוזיקה אונליין בעברית

בשונה משלל המכללות והגופים המציעים לימודי אונליין בתחום ההפקה והיצירה המוזיקלית, מכללת BPM מציעה שיעורים, ידע ותמיכה מלאה בשפה העברית. כל צוות המרצים, הצוותים הטכניים והמתרגלים הם מקומיים. תמיכה בתעשייה המקומית כבר אמרנו?

 

קורסי מוזיקה אונליין לצד לימודים פרונטליים

קמפוס תל-אביב - מכללת BPM

מכללת BPM הינה מכללה פיזית הממוקמת במרכז תל אביב (עם שלוחה פיזית נוספת בחיפה) במבנה ייעודי, מקצועי ומצויד. הסטודנטים אצלנו יכולים להנות משלל היתרונות הפיזיים שיש למכללה להציע – כיתה מאובזרת היטב, תרגולים אחד על אחד, קומת לאונג’, אפשרויות נטוורקינג מעמיקות, ועוד.

 

לימודי מוסיקה אונליין והסמכות בינלאומית

לימודי מוזיקה אונליין, תעודות והסמכות בינ"ל - מכללת BPM

בדיוק כמו בסיום כל מסלול במכללה, הבוגרים במסלול האונליין שלנו זכאים לתעודת הסמכה רשמית בינלאומית מהחברות המובילות בתחום: סטיינברג (על התמקצעות בתוכנת קיובייס), אייבלטון (על התמקצעות בתוכנת לייב), אימג’-ליין (על התמקצעות בתוכנת FL Studio), ובקרוב (במסלולים מסויימים) – אפשרות להמשך לימודים באירופה וזכאות לתואר ראשון בינלאומי בהפקה מוזיקלית!

 

כניסה לעולם התוכן המקצועי של BPM

תוכן מקצועי למוזיקאים, בלוג מכללת BPM

חשוב לנו במכללת BPM ללוות את כלל הסטודנטים והבוגרים שלנו לאורך הדרך ולספק כלים מקצועיים משמעותיים להעשרת הידע המוזיקלי במהלך ואף לאחר תקופת הלימודים. לכן במכללה תוכלו להנות מסדנאות אמן, מפגשים מקצועיים, ועוד שלל תכנים פיזיים ודיגיטליים, כמו סדנאות העשרה הבלעדיות לסטודנטים ולבוגרים שלנו!

 

מענה איכותי ומקיף לכל צרכיו של המוזיקאי

אנחנו מאמינים שמכללת BPM היא בית אמיתי ליוצרים, לסטודנטים ולבוגרים שלנו, לכן אנו עובדים במרץ לספק את כל הפתרונות והצרכים הקיימים ליוצר/אמן/סטודנט. מעבר לשיעורים, לתכני ההעשרה ולשלל התכנים הדיגיטליים הקיימים, תוכלו להנות מחנות עשירה בציוד מקצועי במחירים מוזלים מאוד לקהילת הסטודנטים והבוגרים שלנו, רשת הטבות והנחות לרכישת כלים מקצועיים שונים ליצירה והפקת מוזיקה, אולפנים בהם תוכלו להתאמן ולייצר את הלהיט הבא שלכם, מחלקת השמה וקידום בוגרים המהווה שער לעולם ולשוק המקצועי, קומת לאונג’ לנטוורקינג, מנוחה ותרגול, וכן שלל כלים וציוד הפרושים ברחבי המכללה לשימושכם בכל עת.

 

לימודי מוזיקה אונליין מאפשרים גמישות כלכלית

מכללת BPM הינה גוף אקדמאי מוכר בישראל ובעולם, לכן תוכלו להירשם למסלולים השונים באמצעות הפיקדון הצבאי שלכם. בנוסף תוכלו להנות מתנאי מימון והלוואות מיוחדות לסטודנטים בחסות המכללה.