היכרו את ניב אסט מוציא עם ההרכב Elaphant’s Poetry

ניב אסט ידע שהוא רוצה לשרת בגל”צ, אז הוא נרשם ללימודי אולפן ביתי במכללה על מנת להתמקצע בתחום. היום, במקביל לשירות בתחנה הצבאית הוא עובד באולפן הביתי שלו על הקלטת אלבום הבכורה של ההרכב שלו Elephant’s Poetry בשיתוף פעולה עם האולפן של אושיק נזרי, מרצה להפקה כאן ב BPM:

 

איך הגעת למכללת BPM?

“התגייסתי לפני חודשיים וחצי לצה”ל ואני משרת כטכנאי סאונד. למעשה, הגעתי ל-BPM בשביל לצבור ידע לתפקיד הזה בצבא שמאוד רציתי, ולא חשבתי שהקורס יוביל אותי להקים סוג של אולפן בבית, אבל קרה והקורס שאב אותי לתוך כל עניין ההקלטות. המטרה המקורית הייתה להתמקצע בסאונד כדי שאני אוכל להתקבל להיות טכנאי סאונד בגלי צה”ל, מה שבאמת, תודה לאל, קרה” הוא מספר.

ספר על העבודה באולפן הביתי.

“את האולפן התחלתי לבנות באמת עקב הקורס שלקחתי ב BPM, שהוא קורס אולפן אישי של 8 חודשים. קיבלתי המון המון ידע בכל הקשור לסאונד, לציוד, לתוכנות ולמוסיקה ובאמת בזכות זה הצלחתי להקים “אולפן” קטן אצלי בבית שכולל כרטיס קול מיקרופון כל הגיטרות שלי והכל, וזה מספיק לי כדי להקליט את המוסיקה שלי, אם אני צריך תופים אני כמובן פונה לאולפן של אושיק, שהוא נהדר בלי קשר.”

מה הדבר החשוב ביותר שלמדת ב BPM לדעתך?

“אני לא חושב שיש דבר כזה “הדבר הכי חשוב שלמדתי” בגלל שהכל בסופו של דבר משפיע על הכל, ועצם העובדה ש8 חודשים ספגתי עבודות אולפן וראיתי איך עושים את זה בסופו של דבר נתן לי את הניסיון והיכולת לעשות את הדברים בעצמי.”

איפה אפשר להאזין לחומרים שלכם?

סיימנו להקליט עכשיו אלבום ביתי וניתן להאזין לו במייספייס של ההרכב: