מולי אלון:

בוגר המכללה מולי אלון חזר ממש לא מזמן משהות בחו”ל ובאמתחתו אחד מהאלבומים המפתיעים שיצא לנו לשמוע. תחת השם The Dealer הוא הוציא אלבום מלא גרוב ופאן אותו אתם יכולים לשמוע בבנדקמפ. מולי, פתח תקוואי במקור (וגם בימים אלה) ובוגר קורס Mix & Mastering גם מנגן על כל הכלים באלבום ונמצא כבר עם הפנים לאירופה. בנוסף, הוא עומד בפתחו של פרויקט חדש, הפעם כמפיק: “הפרוייקט הבא הוא הפקת אלבום מלא לזמרת אמריקאית\ישראלית ושמה ניקול מרסדס. אנחנו הולכים להיכנס לעבודה אינטנסיבית החל מחודש מרץ ובתקווה עד חודש אוגוסט, זה ייצא מדהים! יש לי חזון מדוייק למה אני רוצה, אנחנו יוצאים להרפתקאה נסיונית וכייפית שתפלרטט עם המיינסטרים ותהיה נעימה ואסתטית אבל עם זאת תגרור תחכום, חלל, פסיכדליה, ותזוזה. מעבר לזה אני מקדם את האלבום, עובד על הופעה חיה ומקווה לצאת לטור אירופה בקיץ.”

ומה השאיפה לטווח הרחוק יותר?

“אני בעיקר רוצה לעשות אלבומים מדהימים ומיוחדים לאמנים מוכשרים שיחפצו בי, שאחפוץ בם חזרה. מוזיקה למחול וסרטים. (לא רוצה לעשות פלייבקים. לא מתפשר! מעדיף להגיש עראק.) ולסיכום אנחנו ארץ קטנה וחמימה אני אוהב פה מאד, אבל אין פה תרבות מוזיקה מפותחת מספיק, אז גם לעוף לאירופה לכמה שנים מתשיהו בקרוב”

ומה אתה יכול לספר על חוויית הלימודים ב BPM , מה אתה מרגיש שלקחת איתך?

“הדבר החשוב ביותר שלמדתי מיורם וזאן ובקורס שלו, זו המילה “attitude”: יש אינסוף דרכים לתפוס צליל, ניגון, סטריאו אימג’, קומפרסיה, עומק ורגש. ואין חוקים. יש “attitude” ו – “say” , להיות החלטי ורצוי שיתלווה לזה טעם טוב ואוזן מיומנת. כי “by the book” כולם יודעים לעשות פחות או יותר. מתוך ההבנה הזו על גישה ותפיסה, ויחד עם הקורס שהוא למידה מהספר כביכול, אפשר לצמוח ולעשות שילובים נהדרים בין גיטרה בס ניינטיז רוק, לתופים במערות פרהיסטוריות. העיקר שהנקודה המחברת בינהם תהיה ברורה עוד בשלב ההקלטות.”