עושה מהלימון למונצ’לו – תכירו את עידן אור

עידן אור הגיע ל BPM כמעט במקרה. בעקבות המלצה של אחותו שזיהתה אצלו את ה”חיידק המוסיקלי” הוא נרשם ללימודי סאונד והפקה. ההימור הצליח – בימים אלו הוא כבר אחרי אלבום שני וחתום בלייבל צרפתי נחשב.

ספר קצת על קורותייך מאז שסיימת את הלימודים במכללה?
״בשנת 2008 הוצאתי את האלבום הראשון שלי שנקרא Sentant, בלייבל הצרפתי CLUBLAND RECORDS תחת שם הבמה שלי Lemonchill. ולאחר כשנה הוצאתי את אלבומי השני – JOURNEY THROUGH AN ELECTRIC GARDEN״.

נשמע שאתה על הדרך הנכונה
“אני חייב לציין כי השנה דברים באמת החול “לזוז” הוחתמתי במספר אוספים שווים בקשות לרמיקסים ושני אלבומים שיצאו השנה והיד עוד נטויה.” הוא מספר בגאווה על 3 סינגלים שיצאו, 4 אוספים בהם הוא משתתף, ועוד אלבומים, רמיקסים ולייבלים בהם הוא חתום – במבט מהצד זה נראה לא פחות מזינוק מטאורי עבור מישהו שסיים את לימודיו רק לפני 3 שנים.

מהיכן אתה שואב השראה למוסיקה שלך?
השפעות המוזיקליות שלי הן מגוונות ממוזיקה קלאסית שנות 70,80 ועד למוזיקה אוונגרדית מודרנית. אני תמיד מחפש משהו חדש מבחינת סאונד ורעיונות מוזיקלים חדשים שיתנו עוד רצון ו”מוזה” ליצירת מוזיקה חדשה.

ואיך כל זה מתקשר מבחינתך ללימודים ב BPM?
“אני מרגיש שיצאתי עם המון מידע והכוונה שעזרו לי בתהליך היצירה ועד היום אני מתייעץ עם יריב עציון לגבי נושאים שונים בעולם המוזיקה ותמיד זוכה ממנו לתשובות ענייניות ועוזרות.”

כהרגלנו אנחנו נשלח אתכם עם שלל לינקים בהם תוכלו להאזין למוסיקה של עידן ולהתרשם בעצמכם מהכישרון העולה:
http://www.myspace.com/lemonchill1
http://soundcloud.com/lemonchill
http://www.last.fm/music/lemonchill
http://www.altar-records.com/cwg.html
http://www.cdbaby.com/cd/lemonchill2