שי פיילוס (אטדגי), מצוות מכללת bpm ומישל תם סטודנטית במסלול bsp הפיקו פס קול לסרט הקצר come fly with me במסגרת פרוייקט 48 שעות וקצרו תשואות וסקרנות בינלאומית!

השניים שהכירו במכללה גילו התאמה בתהליך היצירה שלהם באופן מיידי: “מהתו הראשון ששמעתי אותה שרה ידעתי שאין עוד אף זמרת כמוה”, מעיד פיילוס, “כשגיליתי שכל השירים שלה נכתבים ומולחנים על ידה ממש נדהמתי.
החיבור היה מיידי – יש בינינו הבנה בתהליך היצירה”.
השניים שהתחילו לעבוד על פרוייקטים משותפים, נקראו לפרוייקט על ידי מכר של מישל. ” פגשתי את קובי סידי,
ממפיקי הסרט באירוע” מספרת מישל, “הוא התעניין במוזיקה ואמר שרוצה לעשות פסקול מקורי, דיברתי עם שי
והסתבר שזה חלום ילדות שלו, אז פתחנו ביוזמת מימוש חלומות. זו הייתה חוויה, אני הלחנתי וביצעתי ושי הפיק
ועיבד מוסיקלית”.

הסרט, בו מככבת אגם רודברג אורך כשמונה דקות. זוהי דרמה קומית שסוקרה בתוכניתו של גיא פינס וכן מועמדת למעבר לשלבים המתקדמים של התחרות.
“זה פרוייקט מאוד דינמי ומעניין”, מספרת מישל, “בפרק של 48 שעות ניתן לנו ז’אנר והתחלנו לחשוב על חומרים
קיימים שיש לנו או פרוייקטים עתידיים שתכננו. לאחר כמה שעות המפיקים הזרימו לנו תסריט גולמי, תמונות, התרחשויות, אווירה של כל תמונה, הסוף, ההתחלה.
בסופו של דבר פשוט לוקחים סיכון, למרות שכבר נפגשתי עם המפיקים וקיבלתי תמונה של הסגנון שלהם, הצבעים, הטעם שלהם, והם בעצם אמרו לי: מישל אנחנו אוהבים את מה שאתם עושים, תעשו את זה. אז עשינו”.

תם ופיילוס עבדו ללא הרף ולאחר 35 שעות של חוסר שינה הפיקו פס קול מצויין תוך עבודה משותפת עם סטודנט
נוסף במכללת bpm – מקסים: “הוא כמו מדונה – הוא לא צריך שם משפחה”, צוחקת מישל, “את כל הקטעים שבסרט הקלטנו מחדש, הבאנו את מקסים לעשות סולו גיטרות כמו שרק הוא יודע. יש קטע בסרט שפשוט נגנבתי על הסאונד
של הרחוב שהסאונדמן קלט, מן רחש כזה שהם עוד לא ניקו, רחש של אופנוע. שי הגביר אותו העצים אותו, ומכלום נהייה בסיס פשוט וקולע לקטע קטנטן בסרט”
“זו הייתה עבודה קשה”, מוסיף פיילוס, ” בחרנו קטעים שיתאימו לאופי הסרט, שמרנו על הקלטה אחידה בעלת גוון זהה (ליצור תחושה של רצועה אחת לכל אורך הסרט) והפקה של 4 הרצועות
שנבחרו לסרט ותזמון מול הוידאו”.
הפרוייקט עבר לשלב הבא בתחרות – ומככב באתר מאקו המארח את סרטי הפרוייקט. ” גם אם לא נתקדם בשלבי התחרות, זו הייתה חוויה, ומשהו שתמיד אפשר להגאות בו. נשמח להשתתף בפרוייקט בשנה הבאה”. מסכמת מישל.

לפרטים נוספים אודות הפרויקט וההקרנות בסינמטק לחץ כאן
קישור לסרט, לחצו כאן

לפרטים אודות מסלולי הלימודים והקורסים לחץ כאן