לימודי סאונד, כמה עולה ללמוד סאונד?

בשנים האחרונות נפתחו בישראל מכללות ובתי ספר בהם לומדים את מקצועות הסאונד, אם כי הרמה אינה אחידה. במאמר זה נעזור לך להבין כמה עולה ללמוד סאונד בצורה מקצועית ומקיפה, ואיפה אפשר לעשות את זה.

 

למי מתאים ללמוד סאונד?

תחום הסאונד הוא רחב, וכולל בתוכו המון מקצועות וורסטילים באופיים, אשר מכסים טווח שלם של סוגי עשייה מהפן המוזיקלי, נגינתי ויצירתי, עד לטכני, עם כל מה שביניהם: כתיבת שירים, הכשרה לזמרים-יוצרים, הפקה מוזיקלית, יצירה והפקה בתוכנות סאונד והפקה (DAWs), טכנאי אולפן ומיקס, טכנאי סאונד ועוד רבים.

לימודי סאונד מתאימים לכל מי שמעוניין להפוך לבעל-מקצוע בתחום, במטרה להיטמע בתעשיית המוזיקה בארץ ובעולם, עם אפשרות לפרנסה במשרה מלאה. חשוב להגיד כי ללמוד באופן עצמאי הינה אופציה, אך במוסד לימודים מקצועי לסאונד כמו מכללת BPM תקבלו את הידע הנחוץ, ע”י אנשי המקצוע הוותיקים והמנוסים ביותר בתעשיית המוזיקה, וכל זאת מוגש בתוכנית לימודים ממוקדת ומעשית אשר תעביר לכם את כל המידע שתצטרכו כדי להיכנס לתחום באופן מקצועי.

 

חולמים להיות יוצרים-מופיעים, או אולי מפיקים וטכנאי סאונד? לפרטים על לימודי סאונד בBPM

 

מה ניתן לעשות עם לימודי סאונד?

לימודים בתחום הסאונד ייתנו לכם את הכלים כדי להבין באופן פרקטי את הנדרש במסגרת תחום הרצוי עליכם, כדי לדבר ולעשות בשפה המקצועית של תחום הסאונד, החל מהרמה היסודית ועד הרמה המקצועית שתיתן לכם את האפשרות להמשיך ללמוד באופן עצמאי דרך עשייה בתעשייה. הידע שתרכשו, יחד עם תעודות ההסמכה שמוכרות באופן בין-לאומי, ייפתחו לכם דלתות לכניסה פרקטית ומהירה לעבודה בתחום הסאונד.

באפשרותכם ללמוד באופן פרקטי את צורת העבודה כמוזיקאי מתפקד, עבודה כמפיק מוזיקלי במגוון ז’אנרים אשר מפיק ומעבד מוזיקה של עצמו או של אמנים אחרים, לקבל את היכולת להכין שיר מרמת ההכנה הבסיסית, דרך הקלטות, מיקס ומאסטרינג, לעבוד עם תוכנות הסאונד וההפקה השונות בצורה שתענה על כל צורך מוזיקלי שיהיה לכם, עבודה עם כלים הפקתיים נחוצים ועוד.

 

כמה עולים לימודי סאונד במכללת BPM?

כיום, המקום שמציע לכם את התכנית המקצועית והמקיפה ביותר שתתאים לצרכים הייחודיים שלכם הוא מכללת BPM למוסיקה, סאונד והפקה שקיימת כבר כעשור. מדובר במכללה המקצועית ביותר בארץ, שנחשבת לאחת הטובות בעולם ללימודים בתחום הסאונד. מכללת BPM מציעים שלל קורסי סאונד ובתחומים נוספים, כך שיש מסלול וקורס לכל מטרה: הגברה, מיקס ומאסטרינג, טכנאות אולפן, סינתזה ועוד.

זה כמובן תלוי בקורס ובמסלול שתבחרו. ישנם קורסים קצרי מועד וממוקדים לצד מסלולים מקיפים יותר. משך קורס יכול לנוע בין 32 ועד 200 שעות לימוד, כאשר על קורס הפקה מוזיקלית המחיר עומד על ממוצע של כ-60 ₪ לשעת לימוד.

 

הסמכה בין-לאומית ב-BPM

כמו שציינו, ללימודים ב-BPM יש ערך מוסף משמעותי: בוגרי המכללה מקבלים תעודת הסמכה בינלאומית, זאת כיוון שהמכללה הינה היחידה בארץ המוכרת ע”י ענקיות הסאונד הבינ”ל: Steinberg ו-Ableton, כך שהדלתות ייפתחו עבורכם גם מחוץ לישראל.

 

לפרטים ומידע על כל הקורסים והמסלולים במכללת BPM לחצו כאן

לפרטים על לימודי סאונד ב-BPM