הציוד המקצועי החדש במכללה

במכללת bpm אנו דואגים שהסטודנטים שלנו יוכלו לעבוד עם הציוד ברמה הגבוהה ביותר ובצעד חסר תקדים וראשוני מסוגו, החליטה מכללה לסאונד במדינת ישראל, לאפשר לסטודנטים שלה לגעת בציוד יוקרתי אשר ניתן למצוא כמותו, אך ורק באולפנים מסחריים ברמות הגבוהות ביותר!

רצועת ההקלטה 6176 וינטאג’ של UNIVERSAL AUDIO:

נתחיל מחידוש מרגש במיוחד, רצועת ההקלטה 6176 וינטאג’ של UNIVERSAL AUDIO אשר ניתנת לרכישה בחלילית ומשלבת את קדם המגבר מתוך הקונסולה האגדית 610, ביחד עם הקומפרסור המפורסם ,1176LN FET בכדי ליצור את רצועת ההקלטה האולטימטיבית. גוון המנורה החמים, העיצוב והחלקים של קדם מגבר המיקרופון הזה, יוצרים חווית הקלטה יחודית אשר תועדה במאות אלבומים קלאסים מפרנק סינטרה ועד ואן היילן ובתוספת הקומפרסור “האהוב ביותר בהיסטורית ההקלטות”, קל יותר מתמיד לסטודנטים שלנו להקליט ברמה הגבוהה ביותר ולהגיע לסאונד חם, מיושן וטוב!

Neumann U87:

שתים מחברות המיקרופונים היוקרתיות בעולם, Neumann ו Royer הצטרפו לקשת המיקרופונים של המכללה!. Neumann U87 שניתן לרכוש בקילים, נחשב לאחד מהמיקרופונים הפופולרים והנחשקים ביותר, מיקרופון אותו ניתן למצוא בכל אולפן מסחרי מקצועי. ה 87 מאוד ורסטילי ובעל עיצוב מיוחד וסאונד טבעי מאוד, מה שהופך אותו לכלי עבודה איכותי המתאים כמעט לכל מטרה.
רגישותו הרבה מקנה לו טווח דינמי רחב במיוחד ויכולתו לשנות כיווניות, מקרדיואייד לאומני והספרה שמונה, מקנה יכולת התאמה אישית לכל מטרת הקלטה. הסאונד שלו…ובכן הסאונד שלו טבעי מאוד ומרגיש מאוד אמיתי וכנה, מה שנכנס לתוכו יוצא באותה הצורה, אך אם זאת עם קצת צבע שנותן לכל גל קול שעובר דרכו, חינניות ואופי. קשה להגדיר את ההרגשה של לשמוע את קולך דרך ה 87, אולי זו היוקרה מאחורי השם נויימן, אולי זהו משקלו הקליל, אולי זו האגדה שמאחורי המיקרופון, אך הסאונד שעובר דרך Neumann U87 פשוט נשמע נכון וטוב, כנה ואמיתי ואם יתמזל מזלך להקליט נגן או זמר טוב, כולכם תהנו במיוחד, אך כנות עלולה גם להכאיב…אם הזמר או הנגן שלך, אינם במיטבם ובכן…גם את זה ה 87 יקלוט בצורה נהדרת : )

מיקרופון

Royer 101 :

Royer 101 הניתן לרכישה ביואב שדמה, הינו מיקרופון דינמי סרט מהחברה שמייצרת את הריבונים הפופולרים והטובים בעולם. מיקרופונים העובדים על טכנולוגית סרט, נחשבים למיקרופונים מיוחדים במינם, בעלי רגישות יתר וסאונד כהה ומיושן. חברת Royer מתמחה ביצירת מיקרפוניי ריבון ואך ורק ריבון. בהתאם, המיקרופונים שלהם נשמעים נהדר ונחשבים לסטנדרט בכל אולפן מסחרי מקצועי ועכשיו הסטודנטים שלנו יוכלו להנות מסאונד מיושן, כמו יין טוב, סאונד כהה שרק מחכה שיפתחו את הגבוהים שלו עם פילטר טוב ואו אז, הוא מנצנץ ככוככבים בלילה…מצילות של תופים, גיטרות אקוסטיות, כלי הקשה, פסנתרים ומה לא, בעצם…כולם יהנו מסאונד יחודי שאין שני לא. כסטנדרט, מיקרופונים סרט, ידועים בכיווניות הספרה 8 שלהם, מה שמאפשר, שימוש במיקרופון זה בנוסף עם מיקרופון קרדיוייד בכדי ליצור הקלטת סטריאו MS. אומרים שהקלטה עם מיקרופון ריבון היא חוויה יוצאת דופן, זהו לא מיקרופון לכל אחד, אך אם אתה מצליח להוציא סאונד איכותי מריבון אתה יכול לעשות קסמים אמיתיים.

ולסיום…כעת ניתן להנות מכל טווח התדרים, כשעובדים באולפן C, בו הותקנה לאחרונה מערכת מוניטורים Mackie Hd1221 – FAR FIELD שניתן לרכוש בחלילית וכוללת שני רמקולים 2WAY וסאב וופר. בהספק גבוה המספקים עוצמה מירבית ועכשיו ניתן לבדוק את כל הטראקים שלכם בתנאי מועדון ולשמוע איך הם ישמעו רגע לפני שאתם עולים לעמדה!