ייתכן שאת הצמד הבא – דורון מסטיי (צ’ארלי) ואורי יצחקי כבר הכרתם בתור Cruz Kontrol, הרכב אלקטרוני שהתגבש בין כותלי BPM, במסגרת מסלול ה EMP ליצירה והפקת מוזיקה אלקטרונית, בו למדו יחדיו בשנת 2011. הצמד שיצר בעיקר טכנו, היווה בין השאר חלק מהליין של BPM במועדון החתול והכלב, הוציא EP והחל לצבור מוניטין בסצנה עם תקלוטים במועדונים מובילים.

פרויקט TV.out:

עכשיו הם משנים כיוון עם פרויקט חדש ומעניין בשם TV.out, עליו מספר דורון: “תקלטנו המון בעיר, אבל הרגשנו שאנחנו רוצים ללכת לכיוון קצת אחר. כך נולד הפרוייקט הנוכחי “Tv.out” , שזה בעצם פרויקט בו אנחנו מתמקדים יותר בהאוס על גווניו האנלוגים עם המון השפעות של טכנו. עם הזמן הבנו שיש לנו משיכה מאוד גדולה לציוד אנלוגי ולסאונד אולד סקול. ההפקה שלנו היא אנלוגית ברובה, בעתיד נרצה להפיק בצורה אנלוגית לגמרי. את כל כספנו וזממנו אנחנו משקיעים על מנת להגיע לסאונד שאנחנו מחפשים.”

איפה אפשר להיחשף לפרויקט שלכם?

“כרגע אנחנו עובדים על חומרים חדשים, השתחרר לנו ריליס אחד בחודש אפריל האחרון בלייבל vega, הריליס נכנס לאוסף שערך הדיג’יי והמפיק האמריקאי jus-ed , במסגרת התכנית לדו קיום במזרח התיכון, הופענו ב Michatronix, ב 22.5 אנחנו מופיעים ברדיו EPGB ויש גם פייסבוק וסאונדקלאוד רשמיים”