ציוד חדש במכללת BPM

Sennheiser MK4 מיקרופון קונדנסר איכותי מבית סנהייזר:

הMK4- הינו מקרופון קונדנסר איכותי בעל דיאפרגמה גדולה המיועד להקלטות באולפן הביתי ולהופעות חיות. ל MK4-סאונד חם, איכותי ומפתיע במיוחד ומחירו הנמוך באופן יחסי למקרופונים של יצרנים אחרים, הופך אותו למוצר מבוקש באולפנים ביתיים ומסחריים כאחד. דיאפרגמת המקרופון הינה גדולה (“1), מצופה בזהב 24 קראט ותפוסה בבולם זעזועים פנימי על מנת למנוע חיכוך עם גוף המקרופון. הMK4- הינו מקרופון חזק ועמיד, אידיאלי לשימוש אולפני ולשימוש בעבודות הגברת חוץ, ללא חשש מנזקי מכות ושינוע. כיווניות cardioid, יחס לרעש נמוך, טווח דינמי של עד dBSPL 140 ומחיר נמוך הופכים את ה Sennheiser MK4למקרופון מנצח המתאים לכל מטרת הקלטה ומאה אחוז תוצרת גרמנית, מדוייקת ואיכותית.

Traktor Kontrol S4- Native Instruments:

Traktor Kontrol S4 הוא בראש ובראשונה קונטרולר מלא לדיג’יי שמיועד לעבודה בעיקר מול התוכנה המובלה בעולם: Traktor. בתוך הקונטרולר שתלו את אחד מכרטיסי הדיג’יי הטובים ביותר בעולם, אם לא הטוב ביותר – Audio 4 DJ, הוא מכיל 4 ערוצי שליטה מלאים הכוללים פיידר, שליטת איקיו ב3 תחומי תדרים, השמעה לפני הפיידר (Cue או PFL) , עוצמת כניסה לערוץ (Gain) שליחה לאפקטים, ושליטה על פילטר מובנה ונפרד על כל ערוץ. הפיידרים הם של חברת Alps הנחשבת לאחת מיצרניות הפיידרים הטובים והאמינים בעולם, והם קצרים, 50 מ”מ כדי לאפשר תנועות מהירות וחדות של הדיג’יי.

Steinberg – Cl1:

ה-CI1 הוא כרטיס קול מושלם למוזיקאים חובבים, גיטריסטים, זמרים, יוצרי מוזיקה אלקטרונית וכל מי שזקוק להקלטה באיכות מעולה מבלי לחרוג מהתקציב. כרטיס הקול מגיע עם תוכנות Sequel LE ו-WaveLab LE ומהווה פתרון שלם להקלטה, עריכה והפקה למבחר מטרות, בין אם להקלטת מוזיקה ועריכתה, עריכת פודקאסטים, הפקה של הרצאות אודיו ועוד. התוכנות המצורפות מאד פשוטות לשימוש כך שתתחילו ליצור כמעט מיד. הכרטיס כולל שתי כניסות עם מתח פאנטום +48V ופרה-אמפים איכותיים כך שניתן לחבר אליו כל מיקרופון, קונדנסר או דינמי ולהקליט באיכות מקצועית, ובנוסף כניסת Hi-Z מאפשרת חיבור ישיר של גיטרה או בס אל הכרטיס מבלי צורך בקופסת DI.