גיא אייזק בוגר מסלול EMP:

מה הביא אותך ללמוד במכללת BPM?

המוזיקה והרצון לשאוף ולהתקדם בתעשייה בצורה מרוכזת ומכוונת למטרה. הצורך לדעת לטפל בסאונד שלי בעצמי בצורה נכונה, וכדי ללמוד ולהתפתח בתחום הזה,
כל מה שהייתי צריך זה דחיפה מעולם המוזיקה של המכללה.

מדוע בחרת מסלול EMP?

בחירת המסלול הזה ספציפי נתן לי ידע רחב והמון כלים ושיטות מגוונות להיכנס לעולם המוזיקה האלקטרונית. פגשתי המון סטודנטים שהיום כבר החברים הכי טובים שלי, המון שיתופי פעולה ובעיקר השיתוף האחד עם השני, הקורס עצמו מספק לי את הכלים והציוד המקצועי ברמה הגבוהה ביותר יחד עם המורים המנוסים בתחומם והכישרון שלי זה שילוב מנצח! בנוסף מכללת BPM נותנת חסות ועוזרת המון גם בשעות שהם לא בלימודים וזה דבר שהוא לא מובן מאליו!

מהם הכלים שקיבלת עד כה במסלול?

קיבלתי ארגז כלים מטורף של ידע רחב על כל פלאג כמעט שקיים וסיקור התוכנות באופן מלא . היום אני יכול להגיד ששאלות כבר אין אודות למרצים שעונים לך על הכל. זמן העבודה שלי באולפן התקצר והוא יותר מרוכז וענייני אני לא מבזבז שעות של עבודה לחינם והכי חשוב המוזיקה מדברת בעד עצמה!

ספר על חווית הלמידה שלך במכללה:

אני יסכם את זה כי זה לא ניתן להסבר,המרצים נותנים לך את כל הכלים,את כל הידע שלהם ומעבירים לך אותו באהבה רבה ללא שום תנאים כל מרצה מוציא מעצמו גוונים וצבעים שונים יחד הם נותנים פלטה מלאה של טווח סגנונות מכל ז’אנר תחושת סיפוק אדירה ומעצימה. המרצים במכללה תמיד שם בשבילך עוצרים שיעורים שלמים כדי שכל הכיתה תהיה באותו רמה עם שאר הסטודנטים שנוכחים בשיעור זה לא מובן מאליו!!!

במה תרם לך מסלול EMP?

המסלול תרם לי ידע רב על סינתזה ,סאונד, מיקס נכון,תורת המוזיקה והמון סגנונת חדשים. אני היום יודע להפיק כל סגנון או ז’אנר ללא שום בעיה והכי חשוב באהבה רבה כי אני לא מבזבז דקה אחת של מוזה אני מוציא הכל ויודע בדיוק מה עובר לי בראש לתוך התוכנה או המחברת תווים שיגעון לא נורמלי! בשנה אחת הצלחתי ללמוד 2 תוכנות CUBASE ,ABELTONE באופן מלא סיקור כל הפלאגים והאפקטים נתן לי את כל מה שאני צריך !

מהן כוונותיך להמשך?

היום, בהסתכלות לאחור,שנה במכללה סיפק לי כלים ללכת ולהראות לכולם מי אני ומה אני יודע, מאיפה באתי ולאן הגעתי, השאיפה היא לחתום בלייבל מצליח ולהצליח למצוא את האיש שבי ולשחרר את עצמי החוצה דרך המוזיקה שאני יוצר…אני רואה את עצמי ממשיך למסלול BSP לעוד שנה ותמיד לחשוב קדימה איך ניתן להשתלב קדימה בעולם המופלא הזה שנקרא מוזיקה. כרגע אני חי את האולפן ומתכננן להוציא כמה להיטים שישנו משהו בעולם המוזיקה, להביא ולשלב את כל מה שלמדתי במכללה לפרויקטים שלי באופן מרוכז ולהיות שונה מכל מפיק אחר.