מכללת BPM ו-Digistage מציגים: תחרות רמיקסים לעדי אולמנסקי

שיר התחרות

הירשמו להורדת הערוצים של ‘איך לאהוב אותי’

על מנת להשתתף, הירשמו ע”י מילוי הטופס (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להורדת הערוצים’) והורדת חבילת הערוצים. צרו את הרמיקס הייחודי שלכם לשיר ‘איך לאהוב אותי’ של עדי אולמנסקי והעלו אותו לעמוד לעמוד ה-Soundcloud שלכם. לאחר ההעלאה, יש לשלוח את הקישור לרמיקס שלכם (הרמיקס צריך להיות במצב ‘ציבורי’ בסאונדקלאוד, קישורים פרטיים לא יתקבלו) ע”י טופס ההגשה (הטופס ייפתח לאחר לחיצה על כפתור ‘להגשת הרמיקס’).

תקנון למשתתפים

נתקלתם בבעיות טכניות בהורדת הקבצים? צרו קשר במייל [email protected]

אודות התחרות

מכללת BPM ו-Digistage שמחים להזמינכם לקחת חלק בתחרות הרמיקסים לשיר ‘איך לאהוב אותי’ של אמנית ומרצה מקצועית ואהובה שלנו, עדי אולמנסקי!

עדי אולמנסקי, זמרת יוצרת ומפיקה, מובילה את סצינת ההפקה הנשית בשנים האחרונות בישראל, ונחשבת לאחת היוצרות המיוחדות בנוף המקומי. במשך שנים פנתה עדי לקהל הבינלאומי ושחררה 2 EP ואלבום מלא באנגלית, הופיעה בפסטיבלים הגדולים בעולם, ולפני כחודש, אחרי שתיקה של שנה, הוציאה שיר ראשון בעברית כחלק מאלבום בכורה בעברית שייצא בקיץ הקרוב.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור גרסת רמיקס מקורית באמצעות ערוצי השיר המקורי, אשר תוכלו להוריד ע”י מילוי טופס ההרשמה, ולקבל אפשרות לזכות בפרסים שווים מתנת מכללת BPM ו-Digistage.

פרסים

מקום ראשון: הוצאת הרמיקס הרשמי דרך Digistage + שירותי קידום ממומן ברשתות החברתיות (שווי של 500 ש”ח) + תקציב למימון הקידום ברשתות של 500 ש”ח + ארגז בירות ‘Budweiser’ בשווי 250 ש”ח.

מקום שני: שובר ע”ס 400 ש”ח לקניית ציוד מקצועי למוזיקאים מחנות המכללה.

מקום שלישי: שובר ע”ס 300 ש”ח לקניית ציוד מקצועי למוזיקאים מחנות המכללה.