לימודי מוזיקה וסאונד למתקדמים

בשורה משמחת! החלטנו לפתוח שורה של קורסים חדשים, שבעבר היו בלעדיים רק לסטודנטים במסלול BSP המקיף להפקה מוזיקלית במכללה. בקורסים האלה תוכלו ללמוד במקצועיות כמה מהתחומים הנחשקים בתעשיית המוסיקה: מוזיקה לסרטים ומדיה וויזואלית, הפקה מוזיקלית מתקדמת, מיקס ומאסטרינג, תזמור ווירטואלי ועוד.

מחירי כל הקורסים המתקדמים מוזלים משמעותית לסטודנטים ובוגרים ממשיכים של BPM. הקורסים פתוחים לקהל הרחב, אך דורשים נסיון קודם ביצירה והפקה מוזיקלית – יש לעבור מבחן קבלה טרם הכניסה לקורס.

 

קורסי מוזיקה והפקה למתקדמים ב-BPM

להלן פירוט הקורסים שנפתחים לקהל הרחב:

 

קורס הפקה מוסיקלית לאמנים בהנחיית גל פדה


בקורס ההפקה המוזיקלית המתקדם תלמדו את תהליך ההפקה המוזיקלית שמול אמן, משלב המפגש הראשוני, דרך הפרה-פרודקשן וההכנות ועד לשלב הביצוע, ההקלטות והמיקס. הקורס מועבר ע”י גל פדה, מפיק פעיל ומוביל בתעשיית המוזיקה העכשיווית אשר עבד עם אמנים מובילים דוגמת הראל סקעת, אנחל בונני, עדי אולמנסקי ועוד רבים. הקורס ייגע בכל הצדדים של תהליך ההפקה המוזיקלית – הטכני, האנושי, העסקי, המוזיקלי, המקצועי ועוד.

לפרטים נוספים על קורס הפקה מוזיקלית לאמנים לחצו כאן

 

קורס הפקה מוסיקלית יצירתית בהנחיית דויד פרץ

מהי הפקה מוזיקלית איכותית? איך משתמשים בכלים שלנו באופן סטנדרטי או לא סטנדרטי כדי ליצור הפקה שבאמת מעבירה את המסר של השיר קדימה? איך שוברים מוסכמות דרך ההפקה שלנו? על כל השאלות הללו ועוד יענה במהלך הקורס דויד פרץ, מרצה הקורס ומפיק מוזיקלי וותיק ומנוסה. הקורס הוא שילוב מרתק בין הצד הפילוסופי של גישות לעשיית מוזיקה אל מול חקירה מעמיקה של הצד הטכני ושימוש בטכניקות מיקס והפקה בצורה אומנותית ומעניינת.

לפרטים נוספים על קורס הפקה מוזיקלית יצירתית לחצו כאן

 

קורס הרמוניה כרומטית בהנחיית גיא בן-צבי

קורס הרמוניה כרומטית - מכללת BPM

במהלך קורס ההרמוניה הדיאטונית למדנו איך להשתמש בצלילי הסולם הנתון ביצירה שלנו כדי לתמוך במלודיה דרך אקורדים המבוססים עליהם. בקורס הרמוניה כרומטית נלמד כיצד ניתן להשתמש בצלילים כרומטיים (כלומר שאינם כחלק מסולם היצירה) כדי לקבל כלים נוספים לספר את הסיפור המוזיקלי מאחורי היצירה ונחקור את האפשרויות השונות המתקבלות לנו באמצעותם. מרצה הקורס הוא גיא בן-צבי, מנהלה הפדגוגי של המכללה.

לפרטים נוספים על קורס הרמוניה כרומטית לחצו כאן

 

קורס הרמוניה מתקדמת בהנחיית גיא בן-צבי

לאורך ההיסטוריה המפוארת של עולם המוזיקה, מלחינים ומעבדים שונים השתמשו במימד ההרמוני של היצירה בדרכים יצירתיות ומקוריות בכדי להעביר את המסר המוזיקלי קדימה. במהלך הקורס נבחן תופעות הרמוניות שונות לאורך ההיסטוריה, כפי שבוצעו והולחנו ע”י גדולי היוצרים, אם מהתקופות הקלאסיות או מהעידן המודרני, תוך כדי שנבין כיצד נוכל להשתמש בהן כחלק מארגז הכלים המוזיקלי שלנו.

לפרטים נוספים על קורס הרמוניה מתקדמת לחצו כאן

 

קורס עיבוד ותזמור בהנחיית אופיר ונדר


בקורס עיבוד מוזיקלי ותזמור נלמד לעומק את שורת הכלים הסימפוניים שנמצאים לרשותנו בעת הלחנה, הפקה ועיבוד מוזיקלי, תוך כדי הבנה של התכונות והמנעדים השונים לכל כלי וחשיפה לטכניקות נגינה והגשה שונות עם כל סוגי הכלים. במהלך הקורס בהנחיית אופיר ונדר, מפיק מוזיקלי ומעבד מקצועי, ייערכו הדגמות חיות עם נגני כלים סימפוניים ונלמד את אופן העבודה עם נגנים תזמורתיים, תוך כדי הסתכלות על כמה מהשימושים היצירתיים והמופתיים של כלים סימפוניים בהפקות מז’אנרים שונים.

לפרטים נוספים על קורס עיבוד מוזיקלי ותזמור לחצו כאן

 

קורס תזמור ווירטואלי בהנחיית חגי דוידוף

המימד הווירטואלי הפך מאז כניסתו לעולם היצירה וההפקה המוזיקלית לאחד התחומים החשובים והמרתקים ליוצרים ומלחינים מכל הסוגים. בקורס תזמור ווירטואלי בהנחיית חגי דוידוף, אחד מחלוצי הקיובייס המקומיים ומתזמר ווירטואלי מהשורה הראשונה, תלמדו כיצד, דרך המחשב על תוכנותיו השונות בלבד, לבנות מאפס יצירות סימפוניות עוצמתיות, דינמיות ומציאותיות אשר תוכלו להשתמש בהן ליצירת מוזיקה מכל הסוגים, תוך כדי בניית Workflow יעיל והתייחסות לאלמנטים חשובים נוספים דוגמת מיקס היוצר סאונד משכנע ונאמן לסטנדרטים התזמורתיים.

לפרטים על קורס תזמור ווירטואלי לחצו כאן

 

קורס מוזיקה לסרטים ומדיה וויזואלית בהנחיית רועי קופרווסר


עולם המדיה הוויזואלית, הכולל בתוכו את הטלוויזיה, הקולנוע, משחקי הוידאו, הפרסומות ועוד פלטפורמות רבות אחרות, הוא כיום אחד מהמחוזות המרגשים והרלוונטיים ביותר למוזיקאי המודרני. במהלך הקורס נלמד מרועי קופרווסר, מלחין ויוצר מוזיקה מוביל בתעשייה המקומית והבינ”ל, על הגישות החשובות כאשר ניגשים ליצירת מוזיקה לתמונה ונלמד דרך תרגילים שונים את תפקידה של המוזיקה בעולם האומנותי הזה.

לפרטים על קורס מוזיקה לסרטים ומדיה וויזואלית לחצו כאן

 

 

רוצים להירשם ללימודי ההמשך? לחצו על הכפתור להשארת פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם